Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy nektek fiúknak, mi számít ribancosnak? A beszéde, öltözködése...? Honnan számít egy csaj ribancnak?
2012. ápr. 24. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
A viselkedése, legfőképp.
2012. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Panda Péter ***** válasza:
57%
kinézet + stílus.
2012. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen stílus? Hogy öltözködik?
2012. ápr. 24. 21:55
 4/8 Panda Péter ***** válasza:
az benne van a kinézetben. inkább úgy értem, hogy hogy beszél, hogy viselkedik, milyen gesztusai vannak.
2012. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem az a lany szamit ribancnak, amelyik könnyen megszerezhetö vagy olyannak adja magat, mert azt gondolja, hogy ettöl figyelmesebbek, törödöbbek vele a pasik.


Ha megfigyeled, a ribancokat azok zavarjak a legjobban, akik (lanyok eseteben) vagy irigyek ra, mert vagy merszük vagy kinezetük nincs meg hozza, vagy (fiuk eseteben) akik kihasznalva erzik magukat, mert figyelmükert cserebe nem azt kaptak, amit remeltek.


Senki ne ertsen felre! Egyaltalan nem vedem azokat a lanyokat, akik vagy valoban ilyenek, vagy csak ilyennek adjak magukat, mindössze azt mondom, hogy engem sosem zavartak, mert nem kellettek, es a kellö önbizalommal rendelkezö lanyok is altalaban max. nevettek, ha mar nagyon ciki volt a viselkedesük vagy a nyomulo pasike...

2012. ápr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs éles határ, valamennyire minden nő az :)
2012. ápr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
stílus+intelligencia. általában pár mondat után meg lehet saccolni a másik értelmi szintjét, az számít a legtöbbet. persze a BMW-s és hasonló embereket ez általában nem érdekel, de az értelmes srácok az értelmes csajokat szeretik. a másik a stílus, a.k.a. öltözködés. szerintem a műköröm, leopárd mintás cuccok, és a nonstop magassarkú tűnteti fel a csajokat ribancnak. meg ha fejvesztve követi valaki a "divatot", és nem azt nézi hogy mi áll jól neki.
2012. ápr. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Számomra az a ribanc, aki megcsalja a barátját.


Attól, hogy csúnyácskább lányok leribancozzák féltékenységből a másikat, mert szebben, kihívóbban öltözik, attól még ő is ugyanolyan normális lány.

2012. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!