Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17-18 év körüli lányok! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-18 év körüli lányok! Hogy lehet lekoptatni titeket?

Figyelt kérdés

Mivel lehetne finoman, de végleg lerázni egy ilyen korú, eléggé nyomulós lányt, anélkül, hogy nagyon megbántanám, vagy magamat lejáratnám?

Sajnos nem veszi a lapot...

33F


2012. ápr. 25. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
megmondod neki, hogy bocs, de még fiatal vagy hozzám blabla ennyi.
2012. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

úristen... én szégyellem magam nőtársaim miatt, hogy néha mennyire megalázzák magukat a férfiak előtt.


mivel zaklat? hívogat? állandóan ír?

ne vedd fel e telót, ne írj neki vissza.


vagy egész egyszerűen mondd meg neki, hogy nem szeretnél most semmilyen kapcsolatot, ezért meg azért.


ha nem veszi, akkor meg b*ssza meg! ostoba lány!



20/L

2012. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

osztom a 2. hozzászoló véleményét, nekem is ég a fejem az ilyen gyökér nőtársaim miatt....


21/L

2012. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 18 éves voltam, nagyon bele voltam zúgva egy 30 körüli fickóba. Az meg persze nem akart tőlem semmit néhány kósza numerán kívül és elég nehezen fért ez bele a naiv fejecskémbe. Pedig elmagyarázta szépen, de nem akartam felfogni. Ne haragudj a lányra, ennyi idősen nagyon naivak és butácskák a nők. Azt hiszem, csak akkor fogtam fel, hogy nem vagyok neki pálya, mikor közölte, hogy hamarosan elveszi feleségül élete szerelmét, aki egy korabeli nő volt. Akkor letettem róla. Mondj te is valami ilyesmit, még ha nem is igaz. Reméljük, akkor leáll a nyomulással.
2012. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha semmi nem segít, legyél vele alpári: hencegj neki, kiket dugtál már meg, hogyan, részletezd, hogyan oráloztak a volt nőid, meséld el, hogy szoktál szarni.. stb. Elég troll módszer, de ha szép szóval nem megy...
2012. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Huha. Ne reagálj a hivásaira, smseire. Én is 19 éves vagyok, és bevallom iszonyúan tetszik egy 31 éves pasi, és tudom, hogy én is tetszem neki(mivel udvarolgatott nekem, én pedig kérettem magam, de rosszul sült el a dolog), ennek ellenére SOHA nem fogdulna meg a fejemben, hogy én szaladjak egy pasi után. Nem a nők dolga teperni.
2012. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdezőnek nem a korával, hanem az illető lány külsejével van gondja.


Én sem örülnék, ha egy hízósertés nyomulna rám, aki a kutyának sem kell.

2012. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Közben kaptam egy nem várt segítséget is egy barátomtól, aki történetesen nőnemű és pontosan azt mondta, mint a 4. választ író hölgy. Még a segítségét is felajánlotta a kivitelezésben.
2012. ápr. 25. 17:18
 9/13 A kérdező kommentje:
Amúgy semmi gond nincs a lány külsejével. Tényleg a korkülönbség az első számú indokom. Van más is, de ez a mérvadó...
2012. ápr. 25. 17:24
 10/13 anonim ***** válasza:

Még annyit tennék hozzá, hogy a kislány abban reménykedik, hogy eléri nálad, hogy te is belészeress. Ezért nem adja fel. Nem azért nyomul szegény, hogy téged idegesítsen, hanem azért, mert azt hiszi, hogy ha elég kitartó, akkor majd te is megszerelmesedsz. Persze az ember, ha rajon valakiért, még felnőttként is nehezen fogadja el, ha a másiknak nem pálya. Ezért írtam, hogy az a legegyenesebb, ha tisztázod vele, hogy nem vagy szerelmes belé és nem is leszel, mert másba vagy. Ha nem teljesen idióta, ebből érteni fog. Tapasztalat.


4. voltam, 26 N:)

2012. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!