Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17-18 év körüli lányok! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-18 év körüli lányok! Hogy lehet lekoptatni titeket?

Figyelt kérdés

Mivel lehetne finoman, de végleg lerázni egy ilyen korú, eléggé nyomulós lányt, anélkül, hogy nagyon megbántanám, vagy magamat lejáratnám?

Sajnos nem veszi a lapot...

33F


2012. ápr. 25. 16:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Amúgy volt köztetek valami?

És előtte megbeszéltetek valamit, hogy hogyan lesz később?

2012. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem volt köztünk semmi, néha beültünk a mekibe kajálni, meg reggelente, amikor egyszerre indultunk, eldobtam egy darabig kocsival. Egy este kaptam tőle egy sms-t, éjfél körül, hogy úgy feljönne hozzám. Akkor telt be a pohár, mondtam is neki másnap, hogy ezt ne csinálja, erre már napközben is irogatott :D

Tudja, hogy elváltam és van egy lányom. Szoktak is találkozni, mert elég sokat van nálam. A gyerek jövőre betölti a 14-et és egyből húzok a bíróságra megtámadni az elhelyezést, mert haza szeretném hozni és Ő is ide akar költözni. Pont nincs arra szükségem, hogy az anyja a bíróságon azt hozza fel ellenünk, hogy tinilányokkal kezdek ki.

Szóval nem volt semmi köztünk, de ez már csak rajtam múlt...

2012. ápr. 27. 08:11
 13/13 anonim ***** válasza:

jesszus... azt hittem, hogy legalább van valami indok, hogy zaklat... pl. szexre gondoltam, vagy csókra...


sürgősen mondd meg neki, hogy most nincs szükséged senkire, mert nagyon sok dolgod van mostanában.

De tényleg koptasd le minél előbb, mert még a végén tényleg nem fog a gyereked hozzád kerülni MIATTA!


nyugodtan fogalmazz nyersen, hadd sértődjön meg... legalább akkor le fog szállni rólad!


20/L

2012. ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!