Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a 12 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a 12 éves oszt. Társaim folyton ARRÓL beszélnek?

Figyelt kérdés
Állandóan AZ a téma, meg a p*cs meg ilyenek... Olyan fura! Normális???
2012. ápr. 25. 19:40
1 2
 11/16 mus musculus ***** válasza:
Már kaptál választ, nem?
2012. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kis álszentek...

Szerintem csak te nem beszélsz róla az egész iskolában, mert fingod nincs a témáról...

"AZ" meg "ARRÓL", Voldemort ez, hogy nem nevezed nevén?

Mondom én, hogy beszélgess a szüleiddel, mint gyökér kérdéseket teszel fel.

Te mondtad, hogy gyökér a kérdés, futás anyuhoz.

2012. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
MOndd ki nyugodtan, szex. Nem ciki. Bár tudom, ebben a korban még minden ciki, de akármennyire is hihetetlen, nomrális, hogy a szexről beszélnek.
2012. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
kérlek, bocsássatok meg, hogy én még "gyerek dolgokkal" foglalkozok, nem a szex-szel!!! Az egész suliban? Ezek szerint az elsősök is, mi?? -.-
2012. ápr. 26. 16:45
 15/16 anonim ***** válasza:
24%
kérdező,ne kérj bocsánatot,teljesen normális,hogy te nem a szexszel foglalkozol,tudod ez lenne a normális,nem az hogy kis taknyosok,már sminkelnek,isznak,pasiznak,csajoznak,szexszelnek,akár már 11-15 évesen is
2012. ápr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi, hogy egyet értesz velem! a mondatom a kedves 12-diknek szólt
2012. ápr. 26. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!