Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen dolog?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok regisztrált munka nélküli. Nem találok munkát, de ez most lényegtelen. A párommal 6éve vagyunk együtt, még külön élünk, családdal mind a ketten. Szoktunk beszélgetni gyerekröl, esküvöröl, eljegyzésröl. A mai napon megkérdezte, hogy mikor akarok dolgozni. Mondom majd, ha találok rendes melót.

Hétvégén lesz a 6. évfordulónk és közölte, hogy eljegyzési gyűrűt akart venni, de az anyagiak mitt nem megoldható, DE majd, hogyha elkezdek dolgozni, akkor beszélhetünk az egészröl, ugy értem, hogy majd ha dolgozok akkor. Nem arról van szó, hogy az én pénzemböl venné meg (szép is lenne) de azért ilyet mégse mondjon szerintem, hogy majd ha dolgozol akkor eljegyezlek. Kicsit meglepödtem rajta, mondom, ha valakit szeretek nem attól szeretem mert dolgozik vagy nem, hanem Öt feltétel nélkül szeretem.

Nektek mi a véleményetek a helyzetröl? Köszönöm aki segít!

21/L



2012. ápr. 25. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a külsőd miatt nem volt még nőd?
2012. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
bocs bocs ez egy másik kérdéshez ment volna xD
2012. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tessék???
2012. ápr. 25. 22:08
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké :D
2012. ápr. 25. 22:08
 5/11 anonim ***** válasza:
És a szerelem nem is abból áll hogy A férfi teljes egészében eltartja a nőt.Egy stabil párkapcsolatban,házasságban szerintem igenis szükséges hogy mind2en dolgozzatok ugyan is családra pénz kell és ha nem keress milliókat egyikőtök se szerintem jogos hogy elvárja tőled.
2012. ápr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

logikusan és világosan gondolkodik a barátod.

ilyen helyzetben tényleg felesleges lenne esküvőről,gyerekről beszélni.

másik oldalról meg a gyűrű igazából nem oszt-nem szoroz és boldoggá teszi a nőt,ha nem akar utána záros határidőn belül esküvőt a semmire.

egyébként meg max a szüleimet és a kutyámat szeretem feltétel nélkül,nőt eddig még soha,pedig volt jónéhány.

2012. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nincs itt szó eltartásról, mind a ketten családdal élünk, nem együtt. Egy eljegyzéshez még nem kell együtt lakni valakivel. Az eljegyzés még nem esküvö, addig még lehet 3év is, hogy összeházasodjunk. Ezért nem értem az egészet.
2012. ápr. 25. 22:18
 8/11 étoile et lune ***** válasza:
Nekem is rosszul esne, hogy egy szerelem szülte döntést az alapján akar meghozni, hogy jelenleg van-e munkám vagy nincs. Ezzel azt sugallja, hogy fél, hogy neki kell majd eltartania. Érdekesek egyébként a férfiak, egy részük azt várja el a nőjétől, hogy háziszolga legyen, és ezáltal anyagiakban kiszolgáltatott, másik része meg így az ember körmére néz. Mindenesetre én tutira lelépnék egy kicsit külföldre, mivel tudom, hogy itthon esélytelen munkát találni. Hat év ide vagy oda, 21 éves vagy, fiatal, külföldön rengeteg a lehetőséged. Minimum egy fél évre kimennék dolgozni, vagy szakmáznék, mert igazából a munkaügyi központba beregisztrálni rohadtul értelmetlen dolog. Én vagyok, 3 éves kapcsolatom van, de az eljegyzés időpontja még kábéra sincs meg a fejemben, hogy öt év múlva-e vagy inkább később... Persze az eljegyzés nem azt jelenti, hogy egyből le kell szervezni az esküvőt, de általában úgy kellene lennie, nem pedig úgy, hogy úgymond feleslegesen meggyűrűzitek egymást... Előbb a karrier, előbb a saját élet, aztán csak másé, aztán csak mással...
2012. ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 étoile et lune ***** válasza:
**** Én 20 vagyok
2012. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Tervezzük, hogy kimenjünk külföldre, csak még a ''család'' nem úgy engedi. Mármint idösebbek és nem nagyon lehet ilyen messzire menni. Egyébként tényleg nehéz munkát találni, de nekem még mindig fura ez az egész dolog...
2012. ápr. 25. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!