Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik a "jófiúk"-at osztják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a "jófiúk"-at osztják, hogy mekkorát csalódtak bennük, azoknak az alábbi dolog nem jutott soha az eszébe?

Figyelt kérdés

Az ún. jófiúknak nem túl könnyű az élete manapság. Többnyire a jóbarát és lelki társ szerepét kapják, együttjárásról gyakran csak álmodozhatnak. Sok lány nem is titkoltan már csak akkor jön össze ilyennel, ha már kiélte magát az ún. rosszfiúkkal és már megállapodásra vágyik. Elkezdődik a kapcsolat, minden rendben megy, de egyik nap beüt a kísértés és a fiú nem bír neki ellenállni. Azonban az együttlét kiderül. Egyszeriben közellenség lesz és a lány a barátnőivel egyetemben úgy néz rá, mint a véres rongyra. A gyűlölet oka az, hogy "nem ezt várták volna tőle, mert elvileg ő nem ilyen."

Ezt a kérdést általában eddig a pontig szokták vizsgálni. Pedig szerintem tovább is kellene menni. Miért gondolják azt a lányok, hogy az az ember, aki hosszú évekig kimaradt minden jóból, annak nincsenek vágyai, érzései és nincs iszonyatos hiányérzete emiatt?

az olyan ember, akit rendszeresen, akár hetente többször is megkörnyékeznek, az hogyan ítélkezhet olyan felett, akinek talán életében egyszer vagy kétszer fordul elő ilyen?

Tisztában vagyok vele, milyen kommentekre számíthatok, de a téma akkor is megért egy kérdést.



2012. ápr. 26. 22:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

"Miért gondolják azt a lányok, hogy az az ember, aki hosszú évekig kimaradt minden jóból, annak nincsenek vágyai, érzései és nincs iszonyatos hiányérzete emiatt?"


Hát azért maradt ki "minden jóból", mert nem akar össze-vissza dugni nem? Nem attól lesz "jófiú" valaki, hogy lesz*rják a csajok, hanem attól, hogy udvarias, törődő, szeretetteljes és nem húsnak tekinti a lányokat.


Ne kovácsoljunk szükségből erényt, kéremszépen.

2012. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Megcsaltad a barátnődet? A megcsalás akárhogy is nézzük, csúnya dolog. De az érthető, hogy aki nem élte ki magát, az majd kifogja...
2012. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem, nem csaltam meg, mert egyedül vagyok.
2012. ápr. 26. 22:28
 4/24 A kérdező kommentje:

Anciáns Marinátor

Hidd el, tudom, miről beszélek! Vannak olyan srácok, akiket nagyon szeretnek a lányok, de soha nem járnának velük, mert semmi vonzót, férfiasat nem látnak bennük.

2012. ápr. 26. 22:30
 5/24 ASOT ***** válasza:

tudod azaz igazság, hogy sajnos senki sem Superman, és gondolatolvasó!


Sajnos nem látunk a másik fejébe! Ha belelátnánk akkor tudná mindenki hogy milyen a másik, és h érdemes e odamenni hozzá avagy megismerni!


Mert, hogy is van???


mondjuk egy Danon pudingot veszel, ott áll melletted egy lány, megtetszik, és látod h ő jó e vagy sem? Sajnos nem nagyon mert nem látunk a fejébe...


Szóval ezek a nők sem látnak az ember fejébe, ezért elmennek azzal aki leszólítja őket, és van mersze hozzá.


Mert lehet h ő téged külsőleg még nagyobb seg-gfejnek lát, de ha belelátna a fejedbe akkor azt mondaná...hogy "váó víí vúúú váá"


De persze vanna olyan nők is akiknek a pénz lesz a lényeg mindig.

2012. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A "jófiúk" nem azért maradnak ki minden "jóból", mert ez egy kényszer, hanem azért mert ezt válaszották.

Aki ki akarja élni magát az megtalálja a módját.


A megcsalás gerinctelen dolog, és nem lehet azzal takarózni, hogy ő még nem élte ki magát. Gyerekszülésnél sem takarózik az ember azzal, hogy "Én nem tudtam ,hogy a gec!től terhes lehetek!"


Az ember döntse el mit akar. Az élet nem egy olcsó hollywoody vígjáték.

2012. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a nő azt látja, hogy megint megcsalták. És szerintem a megcsalásnál nem enyhítő körülmény az, hogy ezúttal azért, mert kimaradt minden jóból. Semmivel sem másabb a akkor a jófiú a bunkó rosszfiúknál.
2012. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

ebben a témában sosem lesz egyetértés. többek között azért mert a nőknek és a férfiaknak is mást jelent a "jófiú".

a nők "jófiú" alatt azokat a (férfiak által annak mondott) "rossfiúkat" értik akik értük jók... és akkor most jót nevettem...

2012. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Na és akkor mit csináljon a srác? Ölje meg vagy kasztrálja magát?
2012. ápr. 26. 22:38
 10/24 ASOT ***** válasza:
"héhaver"-nek igaza van....kompromisszum nem nagyon lesz :)
2012. ápr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!