Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok miért ítélik el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért ítélik el a magányos farkasokat?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam egy kérdést ezzel kapcsolatban. Miért baj az, ha vkinek nincsenek barátai?

2012. ápr. 27. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
a volt férjemnek nem voltak barátai,nekem viszont igen,titokban kellett elmennem hozzájuk mert azt hitte megcsalom,egyszerűen nem tudta felfogni,hogy kellenek a barátok.
2012. ápr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A magányos farkasságnak is vannak fajtái. Van akinek van egy csomó barátja, viszont a csajozásban magányos farkas, és nem kell neki nő hosszútávra mert idegesíti őket és nem akarnak plussz terhet az életükbe. Ebbe tartozom én is. A másik magányos farkasság amikor az ember önbizalomhiányos és lúzer, és nem tud kapcsolatokat kialakítani, így barátokat sem, így nőket sem maga mellé, az ilyen pasikat nem szeretik a nők mert nem férfiasak, nem állnak ki magukért, és nem magabiztosak. De erre a fajra nem igazán illik a magányos farkas megnevezés.
2012. ápr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

fajra:( jézusom,az egész emberiség egy faj.

Legalább használnád helyesen a kifejezést.

2012. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem ítélik el, de van akinek nem véletlenül nincs senkije.:S
2012. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én nem ítélem el őket. van, akinél ez stílusból fakad.. például a rockzenét hallgató ismerőseim többsége elég magának való.. kedvesek, toleránsak, de zárkózottak és inkább elvonulnak.. nincs ezzel semmi baj, amíg ők nem akarnak olyanná tenni.

mindenki más, ezt el kell fogadni.:)

2012. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Méghogy nem itélik el őket?!

Haha jó vicc volt,nem csak elitélik hanem még le is nézik őket.(lányok jelentős része)

2012. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Páromnak nincsenek és nem is voltak barátai.

Haverjai se, de amióta dolgozik, lassan 3 éve, a munkatársait annak nevezheti.

Engem nem zavar, sőt, legalább többet vagyunk együtt, nem tűnik el állandóan mások miatt.

2012. ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj az ha valakinek nincsenek barátai sokáig nekem se voltak, ez csak azt jelenti, hogy nem hagyod befolyásolni magad, hogy nem vagy jellegtelen és emiatt nem tudnak elfogadni. De ha lehet egy személyes megjegyzésem ne próbálj meg beolvadni sokkal jobban szeretik az emberek az egyedi dolgokat mint az átlagosakat.
2012. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!