Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti is ismertek amolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti is ismertek amolyan "magányos farkasokat"? Amolyan meghódíthatatlan pasikat? Hogy kerülhetnék közelebb hozzá?

Figyelt kérdés
Egyik b.nömnek van egy ismerőse. A srác (18-éves) nagyon helyes, kedves, inteligens, vicces és egyben komoly és céltudatos, b.nőm elmondása szerint. De ismeretlenek előtt (mintahogy elöttem is) nehezen nyílik meg. Nem függ a kapcsolatoktól (se baráti, se párkapcsolattól). Azt hallottam róla hogy soha se volt még tartós kapcsolata. Nekem nagyon bejön, külsőleg, belsőleg egyaránt. És ahogy visszahallottam ő is hasonlóképp vélekedik rólam. De egy pontnál (max 2-puszi), egyszerűen nem tudunk egymáshoz közelebb kerülni, szinte eltaszít magától minden próbálkozásom ellenére. Mit tegyek? 17/L
2010. jún. 23. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Valószínűleg valami problémája van ennek a fiúnak.
2010. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia, ők nehéz esetek, jobban jársz ha "nem fogalalkozol vele" vagyis csak úgy teszel, ha érkedlek lépni fog ha nem akkor jobban jársz ha hagyod!
2010. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Üsd le egy baseball ütővel, és tedd magadévá, te asszony állat!
2010. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy nem is tetszel neki eléggé....

meg lehet problémás, vagy nyomulsz , vagy felejts el

2010. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
utolsónál ott a pont!!!
2010. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,semmi pénzért nem jönnék össze senkivel.El vagyok magamnak.Nem bírom elviselni,ha valaki rám akaszkodik vagy túl közel van hozzám.De azért jó próbálkozást (: 19/F
2010. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12:53 :D :D XD
2010. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meleg.
2010. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen volt az volt barátom. Egy társaságban voltunk, nagyon magának való volt, helyes, vicces, de így lányok terén nem engedett közel magához senkit. Mindig furcsán viselkedett velem, nem szólt hozzám, csak nézett és mikor próbáltam vele kedves lenni, eltaszított. Azt hittem, hogy utál. Aztán egyszer msn-en valamiért rám írt, elkezdtünk beszélgetni. Találkoztunk is csak kettesben, aztán olyan 2. randin kiderült, hogy halálosan szerelmes belém, csak nem mert közeledni. Összejöttünk, de nem sok jóra vezetett ez az egész, fél év után rájöttem, hogy nem képes normálisan viselkedni velem, nem tudja, hogy mit kell tenni egy kapcsolatban. Még majdnem fél évig szenvedtünk, aztán vége lett. Képtelen volt barátnőként kezelni. Én azt gondolom, hogy ilyen fiúkhoz nagy türelem kell, ha be akarjuk tanítani őket. Csak az a baj, hogy közben meg a romantikus pillanatokat felváltja részéről a megfelelni akarás, a próbálkozás, részünkről meg az állandó várakozás, hogy mikor lesz már jobb.
2010. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

utolsónak igaza van.

sztem iwiwen v msn-en írj neki, hátha ott közlékenyebb lesz mint élőben. de egy ilyen fiú nem könnyű eset a kapcsolatban sem, valószínüleg nem fog tudni barátnőként kezelni, mert elsősorban magára gondol. ha van sok türelmed és kitartásod, akkor vágj bele. én barátom is ilyesmi alkat, szóval készülj fel, hogy sokat fogod tépni a szádat, hogy felfogja, hogy mi a jó neked. de ha sikerül megértenie, akkor mégérte a dolog.

18/L

2010. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!