Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek imponál ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek imponál ha valaki "magányos farkas"?

Figyelt kérdés
Ha az a valaki egy jó kiállású fiú,nem egy elhízott kocka,de szereti a magányt,néha jobban mint a baráti társaságot és azt teszi amit ő akar.(ez kb. én vagyok)
2012. ápr. 3. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Őszintén haver. De most komolyan. Szerinted ez hogy a pitsába imponálhat bármelyik nőnek?


Csak a miheztartás képpen, én dettó ilyen vagyok.

Esetleg az egyéjszakás kalandra utazó nőknek imponálhat. Estleg talán.

2012. ápr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen,izgató lehet, feltéve h erős személyiség,aki kiáll a saját igazáért. A másik meg,h ha velem összejön,akkor azt elvárom,h kedves legyen velem, a többi emberrel úgy viselkedik ahogy akar.:)
2012. ápr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az emberekkel kedves vagyok,nem bunkó,egyszerűen nem annyira szeretem a társaságot,pedig van humorérzékem.
2012. ápr. 3. 09:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. ápr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van egy bizonyos női jellemtípus, akinek nagyon imponál. Ők általában a filmes/regényes drámai szerelmet képzelik el maguknak. A kemény, magányos farkas, akinek értük lágyul meg a szíve, csakis értük. Ebben az a szép, hogy a filmek/prózák a nagy beteljesülő csókkal érnek véget, a kapcsolatról nem esik szó :D. A magányos farkas, ha megszelídül, nem izgalmas már a nőnek, mert Tyler Durdent nem szívesen cseréli Homer Simpsonra. Ha nem szelídül meg, akkor a nő teszi magát tönkre az örök epekedésben. Amúgy meg szerintem te csak szeretnél ilyen lenni...
2012. ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Van akinek bejön, van akinek nem. Akinél bejön, az valószínű hasonló mentalitású, meg van az a mondás is hogy "A nők nem szeretik sem a bólogató kiskutyákat, sem az ordítozó majmokat. Azt szeretik, ha csendben lépked mellettük a tigris…"

Mert ennek a magányos farkasságnak is van több típusa, amikor valaki félénk, önbizalomhiányos és azért magányos farkas mert nincsenek barátai és nem tud kapcsolatot teremteni, ő az aki nem önszántából magányos farkas.

De ha olyan vagy aki magabiztos, tudja mit akar, csak egyszerűen kerüli a feltűnést meg a tömeget, meg nem az aki a központban akar lenni, akkor az bejön a nőknek.

2012. ápr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim,tudok a társaság középpontja lenni..de nem akarok
2012. ápr. 3. 10:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne,ha nő lennék.
2012. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem bejönnek az ilyenek. inkább, mint az ilyen kivagyok-mivagyok, nagymenő férfiak, akikre rá van írva, hogy minden nőt meg akar húzni egy este alatt..

amúgy nem tudom elmagyarázni miért, egyszerűen bejönnek. nekem tetszenek egyébként a kicsit "kockább" fiúk is. :)

2012. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem imponál! A nagyszájú hangembereket semmibe sem nézem. Én kimondottan olyan partnert keresek, aki le tudja magát kötni és nem az az egyetlen időtöltése hogy engem nyúz.

Néha kimondottan szeretek napokat egyedül tölteni:)

2012. máj. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!