Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire megváltozhat valaki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire megváltozhat valaki? Miket csinálhat?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal, azelőtt nem ismertem. Mindenki csak annyit mond, hogy jajj mennyire megváltozott, persze rossz felé. Ismerősei, tanárai mind ezt mondják. El nem tom képzelni milyen lehetett ezelőtt.
2009. jún. 22. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat lehet, hogy olyan visszahuzodo volt, nem jart sehova, csendes, aranyos...utana bekerulhetett egy olyan tarsasagba, ahol megvaltozott...pl ekezdett cigizni, alkoholt fogyasztani,esetleg a drogokat is kiprobalhatta...nem tudom hogy milyen most, es hany eves a lany. Altalaban a fiatalok azt hiszik, hogy menoek lesznek, ha kiprobaljak ezeket a dolgokat. :(
2009. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
drogozni nem drogozik, a piát meg a cigit nem viszi túlzásba...nem is tudja senki csak akik jobban ismerik. Most is jó tanuló. Amúgy 16 éves
2009. jún. 22. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az alkoholt nem viszi tulzasba,(de mit ertunk tulzason)? Akkor talan nincs gond. Lehet hogy csak a viselkedesen valtoztatott. Lehet, hogy tobbet jar szorakozni, nem olyan felenk...
2009. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is megváltozam 1 éves kapcsolatom alatt...tönkretett az osztályom és agresszív lettem meg bunkó meg, szal tök más és barátom dobott és mondta h ha megváltozok (szal ha olyan jó leszek mint régen) akkor megint összejön velem...de nem bírok megváltozni meg felsorolt vagy 10 dolgot h miben kéne változni de nem megy, pedig nagyon szeretnék a régi lenni!!!:'((
2009. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig 14.25os, csak rajtad mulik, hogy milyen vagy. En is valtoztam a kapcsolatom alatt, de en megkomolyodtam. Es az elejen nagyon gyerekes voltam, es nem tetszett a baratomnak. Es en megtudtam valtozni. Nem megy egyik naprol a masikra, de lehet, ha nagyon akarod.
2009. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha valaki előtte visszahúzódó kisangyal jókislány volt, és abban megváltozott h ki mer állni magáért és vagányabb lesz, vagy vissza mer szólni ha bántják, stb, arra is sokan azt mondják h hú de megváltozott, rossz irányba (tapasztalat..) szóval egyáltalán nem biztos h elzüllött a csaj.
2009. jún. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!