Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ha elballag?

Figyelt kérdés
én nagyon szeretem őt, és május 4.e után már soha többet nem láthatom. Ő volt az egyetlen dolog amiért szerettem suliba járni. bár olyan sok nem volt köztünk, csak randizgattunk meg csókolóztunk. de engem nagyon megfogott és mindig Ő jár a fejembe... egyszerűen nem tudom elfelejteni, pedig manapság nagyon keveset beszélünk. de én akkor is szeretem! nem tudom hogy hogy fogom kibírni nélküle... veletek már volt már ilyen? lehet hogy kis semmiségnek hangzik, de ez engem nagyon mélyen érint 17L
2012. ápr. 27. 14:27
 1/7 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Ha továbbra is akarsz tőle valamit, akkor beszéld meg vele!

Egyébként, az élet megy tovább!

2012. ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én még csak 13 vagyok de nekem általános iskolából ballagott el a srác aki tetszett. csak nekem szerencsém volt mert közel lakik hozzám és minden héten látom. szerintem mondd el neki hogy szereted még amíg lehet...ha szeret, gondolom találkozni akar majd veled.
2012. ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én akarok tőle mindent, de ha nem keres úgy hogy érdeklem, akkor mi értelme lenne? :)
2012. ápr. 27. 14:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám,hogy felejtsd el és tedd túl magad rajta,de tudom ez most nagyon nehéz lenne neked.

Végül is tarthatjátok a kapcsolatot,találkozgathattok sulin kívül.

Ha meg valahová messzire megy főiskolára még akkor is ott van nektek a telefon meg az internet.

Ne búsulj.

2012. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de a randizós korszaknak vége, szóval az igy abbamaradt. most már csak beszélgetünk. tudom hogy ő nem akar tőlem semmi többet...
2012. ápr. 27. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor meg ne törődj vele.Még jobb is,hogy elmegy így legalább nem sóvárogsz utána amikor naponta látod.

Hidd el sok fiú van még rajta kívül,felejtsd el.

2012. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én próbálom,de nem igazán megy... :/ mert ha ott tartok hogy "oké most már nem érdekel" akkor rám köszön, rám mosolyog bármi ami újra felkeltheti az érdeklődésemet
2012. ápr. 27. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!