Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olyan pasik, akiknek 30-31...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan pasik, akiknek 30-31 éves korukra még nincs feleségük, azok nem érzik azt, hogy pedig már ideje lenne nősülni? Vagy mit gondolhatnak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 21:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nem életkorfüggő itt már semmi sem.
2012. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
32%

8. vagyok és NŐ.Meg se fordulna a fejemben ilyen kérdés.

Másfelől egyáltalán nem mindenki akar családot alapítani,akár nő,akár férfi.Nekem ne mondja már meg senki,mikor lesz ideje szülni,jó?????????

2012. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a kérdező egyáltalán nem bántó szándékkal írta a dolgot és nem is a papírforma volt az elsődleges kérdése, csak ti nem értitek.

Arra céloz, hogy a férfiak is éreznek-e olyat, mint a nők, hogy pörög az idő.

2012. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
45%
Én 30 vagyok és már most tudom hogy nem akarok házasságot mert annak semmi értelme, ha szeretek valakit, akkor házasság nélkül is jól megvagyunk. Vagy ha épp nincs barátnőm, nem parázok be hogy húha már 30 vagyok, és nincs senkim, most már el is áshatom magam. Ez már nem így megy.
2012. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Szerintem meg eléggé úgy jött le,mint szemrehányás.

Különben a férfiaknak nem pörög az idő,nekik nem múlik el a nemzőképesség 50 körül.Nem is legyártaniuk a gyereket 40 előtt,mint a nőknél.Ergó:)))

2012. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem meg semmi szemrehányás nincs benne.

Na éppen erre volt kíváncsi, amit te is leírtál. Egyébként ismerek olyan férfit, akit frusztrál, hogy 30 éves és nem akart még elvenni senkit.


Szóval ő nem a papírra céloz szerintem, hanem magára a megállapodásra, csak ti leragadtatok a házasság intézményénél és nem gondoltatok bele a mondanivalójába.

Férfiak :D

2012. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
33 vagyok és egy csodálatos nővel élek együtt.Lehet egyszer elveszem,de nem hiszem hogy az sok mindenen változtat majd.
2012. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A papír és megállapodás szinte teljesen =.
2012. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Hát azért nem ugyanaz. Manapság már nem, épp erről beszéltetek ti is, hogy ma már nem kell házasodni ahhoz, hogy együtt élj valakivel, aki boldoggá tesz.
2012. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Bocsánat én arra gondoltam,hogy megállapodni nem akarnak.Tehát nem csak papírt nem,de tartós kapcsolatot sem.30 körül még bőven lehet bulizgatni,csajozgatni,stb.

Különben én még azon vagyok fennakadva,hogy miért érzik szükségét egyesek felállítani egy normát,hogy ez így jó,ennek így kell lennie,31 évesen már "feleségének kell lenni" de minimum tartós kapcsolatban kell élni...

Már fáradok és a lehető legrövidebben,tőmondatokban beszélek:)

2012. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!