Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tisztelitek a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tisztelitek a szép nőket? Miért kezelitek egyből őket úgy, mintha nem lenne agyuk?

Figyelt kérdés

Előre írom: tisztelet a kivételnek. De tényleg azt figyeltem meg, hogy a férfiak nagy része nem tiszteli a szép nőket. És itt nem a kihívóan öltözködő, plázacicákra gondolok 20 kilós sminkkel... Nem, itt egy normális, szép, jó adottságokkal rendelkező, szép arcú és jó testű nőről van szó. Szerettek úgy tenni, mintha ti lennétek az ászok és nem hagyjátok, hogy a nő megmutassa, igenis van agya, vannak céljai, van véleménye és normális hozzáállása a dolgokhoz. Nem, ha ő szép, akkor biztosan buta. Most hogy van ez? Miért nem akarjátok megismerni a szép nőknek a belső tulajdonságait? Ha bejön külsőre, vonzódtok hozzá, pipa. Belső? Tökmindegy. Amint egyszer is ki akarja fejteni a véleményét egy témában (bármiről legyen is szó), ti vigyorogtok és legyintetek. Á, az nem úgy van. Te azt nem tudhatod! Ettől ti jobban érzitek magatokat? Fölénybe kerültök, ha "lebutázzátok" a nőt? Miért kell a szép nőket ennyire ledegradálni?

(Még egyszer leírom a gyengébbek kedvéért: vegye magára az, akire vonatkozik, akire ez nem jellemző, az tekintse úgy, h nem hozzá szól a kérdés. :) A dolog miértjére vagyok kíváncsi.)



2012. ápr. 27. 22:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Nekem azt mondják állt h szép vagyok és még sosem volt olyan h ne hallgattak volna meg v butának tartott volna olyan akivel beszélgettem. Sztem rossz embereket ismersz
2012. ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

mert ha egy csaj szép is meg okos is az már sok a barmoknak,egyszerüen nem tudnak vele mit kezdeni,igy jobb letorkolni és fölényeskedni.

20F

2012. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Félre ne értsetek, igenis ismerek jó néhány olyan pasit, akik meghallgatják a nő véleményét, egyenrangú félként kezelik, aminek nagyon örülök, de amit a második ír, abban is lehet valami, mert rengeteg pasival találkozok, akik meg valószínűleg fölényeskedésből nem hagyják a nőnek bebizonyítani, hogy lehet okos is, a mellett, hogy szép. Lehet, hogy rossz közegben fordulok meg, de érdekel miért csináljátok ezt.
2012. ápr. 27. 22:41
 4/29 anonim ***** válasza:
51%
az átlagos nőt még ennyire se veszik kutyába, mert az meg mindig pótlék, mert ha a kinézete saar a tartalma se ér annyit már. tapasztalat. gratu hogy szép vagy!
2012. ápr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
8%
Ha te szép és okos nő vagy akkor nem ilyenekkel foglalkoznál
2012. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

4-es, nem ez nem igaz. tapasztaltam, hogy a környezetemben igenis jobban tisztelik az átlagosabbnak mondott nőket. valahogy sokkal jobban el tudják fogadni, hogy van eszük, és el is ismerik, h Xy tényleg okos. A szépség az csak genetika. Az embernek nincsen beleszólása. Éppen ezért nem értem, hogy miért kell egy olyan dologgal összefüggésbe hozni, ami nagyrészt nem genetika?


Utolsó: azt mondtam, okos. Nem azt, hogy minden kérdésre tudom a választ. Nem foglalkoztathat egy olyan dolog, amit nem értek?

2012. ápr. 27. 22:49
 7/29 mus musculus ***** válasza:
46%
Gratulálsz, mert szép? Röhej. Mintha az ő érdeme lenne, mintha vért izzadt volna vagy akár a kisujját meg kellett volna billentenie érte.
2012. ápr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%

Mert a pasiknak sajna- tisztelet a kivételnek- elég ha csak szép vagy. Akkor már eltudnák veled képzelni az életet, akkor már jó is vagy stb... de közben qvára nem is érdekli őket Te milyen is vagy.

Ha okos ha butácska, egyre megy...

Sajna tapasztalat, hogy ezt csinálják, szép vagy akkor könnyen levehetnek a lábukról, sajna ha vmit tudsz, akkor fenakadnak, és uncsinak is titulálnak....

2012. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
38%
Az ész is veledszületett adottság.
2012. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
mus, egyetértek veled, hiszen jórészt örököltem, de azért a több, mint tíz éves versenyúszás szerintem az én érdemem, hogy kicsit védjem magam. :)
2012. ápr. 27. 23:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!