Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tisztelitek a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tisztelitek a szép nőket? Miért kezelitek egyből őket úgy, mintha nem lenne agyuk?

Figyelt kérdés

Előre írom: tisztelet a kivételnek. De tényleg azt figyeltem meg, hogy a férfiak nagy része nem tiszteli a szép nőket. És itt nem a kihívóan öltözködő, plázacicákra gondolok 20 kilós sminkkel... Nem, itt egy normális, szép, jó adottságokkal rendelkező, szép arcú és jó testű nőről van szó. Szerettek úgy tenni, mintha ti lennétek az ászok és nem hagyjátok, hogy a nő megmutassa, igenis van agya, vannak céljai, van véleménye és normális hozzáállása a dolgokhoz. Nem, ha ő szép, akkor biztosan buta. Most hogy van ez? Miért nem akarjátok megismerni a szép nőknek a belső tulajdonságait? Ha bejön külsőre, vonzódtok hozzá, pipa. Belső? Tökmindegy. Amint egyszer is ki akarja fejteni a véleményét egy témában (bármiről legyen is szó), ti vigyorogtok és legyintetek. Á, az nem úgy van. Te azt nem tudhatod! Ettől ti jobban érzitek magatokat? Fölénybe kerültök, ha "lebutázzátok" a nőt? Miért kell a szép nőket ennyire ledegradálni?

(Még egyszer leírom a gyengébbek kedvéért: vegye magára az, akire vonatkozik, akire ez nem jellemző, az tekintse úgy, h nem hozzá szól a kérdés. :) A dolog miértjére vagyok kíváncsi.)



2012. ápr. 27. 22:33
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Kilences, erre céloztam, hiszen tényleg sokat számít, hogy mennyire születik okosnak az ember. Na igen. De ehhez hozzájön az, hogy mennyire művelt, intelligens az az ember. Ez pedig nem örökölhető, ez bizony tanulható. Ha az ember nem foglalkozik a szellemi fejlődésével, igenis elbutulhat, hiába született okosnak. Remélem, érted, mire célzok.
2012. ápr. 27. 23:03
 12/29 anonim ***** válasza:
76%

mert ők benne vannak éppen a nagy hódításban,te meg eltereled a témát valami egészen másra,hogy kifejtsd az okfejtésed,nem vágva,hogy mi is adott szitu és vagy te is flörtölnél vele,vagy felismerve a szitut tiszta vizet öntenél a pohárba.

uh igen.

amit csinálsz az valamilyen szinten buta hatást kelt,de legalábbis torzítót.

2012. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Lanfear, igen, kicsit leírtad az érzéseimet. "elég ha csak szép vagy. Akkor már eltudnák veled képzelni az életet, akkor már jó is vagy stb... de közben qvára nem is érdekli őket Te milyen is vagy. "

És ezt látom és nagyon elkeserít, hogy senki nem kíváncsi Rám. Nem érdekli a hibám, ami kiszúrja a szemét, hiszen cserébe jól nézek ki. Annyira furcsa ez, hiszen én szeretem az értelmes férfiakat és nagyon ki tudok ábrándulni valakiből, ha látom, hogy mondjuk unintelligens, hiába helyes a pofija...


ma 23:03 - jó, ezt értem, de a végén már nekem is erőlködésnek hat, amit csinálok, mert nem figyel arra, amit mondok, vagy kinevet, csak mert egy másik nézőpontból világítom meg a dolgokat. Nem szereti, ha eltérő másnak a véleménye? Miért bántja, ha kicsit eltér a gondolkodásom egyes dolgokban a többségtől? És akkor a végén elérik, hogy butának érezzem magam, pedig nem kéne ennyire gyengének lennem, de néha nem tudok elég hogymondjam agresszív lenni, hogy elhitessem, amit mondok, az nem butaság.

2012. ápr. 27. 23:09
 14/29 mus musculus ***** válasza:
90%
A test valóban formálható egy szinten, de ne hallgassuk el a tényt, hogy egy "fatörzs" típusú csajból sosem lesz darázsderekú, ha a seggét a földhöz veri, akkor sem. Magyarán a genetika is közrejátszik. Továbbá a szépség szvsz inkább arcra értendő, vegyük pl. Keresztes Ildikót; a szinte kifogástalan alakja (korához képest) eltörpül a szavakba önthetetlenül csúnya feje mellett.
2012. ápr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
93%
Az emberek nagy része nem tiszteli egymást,tök mindegy,hogy férfi,vagy nő.Nem figyelnek egymásra,mindenkit csakis saját maga érdekel.Szerintem ne foglalkozz ilyen barmokkal,akik nem tisztelnek.Kit érdekelnek azok a parasztok?:)Engem is néha felhúznak,de mondhatom azt is,hogy már megszoktam.
2012. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 elektron ***** válasza:
74%

Tükröt tart, nemde? Hiszen Te is azért vagy vele, mert jól néz ki....a leírtak szerint. Vagy az anyagi biztonság miatt?

Ha egy férfit főleg a belső értékei szerint választanál, akkor most ilyen panaszkodásod nem lenne. De megismerted, valami vonzó volt benne és vele vagy.

Az ilyen pasi aki nem tiszteli a nő önálló véleményét, az a nőben ugyanazt a funkciót nézi/keresei, mint a BMW-jében, a ruhájában és minden külsőségében. Szegényebb családból származhatott és úgy próbálja bebizonyítani, hogy ő is ér valamit, hogy felhalmoz érttékes materiális dolgokat, ugyannakkor meg a belső fejlődést, vagy eleve a belsőt nem tartja fontosnak. Ő még nem tart ott, hogy rájöjjön, hogy az élet nem az anyagi javak felhalmozásáról szól. Majd rájön....miután elhagyod. Igen, sajnos ez a kapcsolat véges, mert Te rájöttél, hogy mi a fontos számodra.


Én személy szerint nagyon tisztelem a nőket. Hihetetlen szerencsések, hogy ilyen lehetőséget kaptak az élettől/sorstól/Istentől (végtére tök mindegy kitől), hogy nők lettek. Hiszen mi férfiak sosem tapasztaljuk meg milyen egy emberi életet kifejlődése a mi testünkben. Sosem leszünk képesek olyan sokrétűen látni egy adott helyzetet, mint a nők. Sosem leszünk annyira gyengédek, lágyak, finomak, mint a nők...sorolhatnám. Ugyannakkor ez mégis így van jól. Ettől, ill. az ellentétektől kerek a Világ. Szerintem egy a fontos: a nő legyen nő, a férfi pedig legyen férfi. Ez így van rendben.


37/F

2012. ápr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
53%

Nem olvastam végig a kommenteket,ezért elnézést kérek.Én csak a saját korosztályomról környezetemről tudom beszélni (17-18).Én speciel csak kevés lány iránt tanúsítok tiszteletet.Ennek az az oka hogy akik ezt teszik azok a barát-zónában végzik.Ezáltal igazzá válik az egyik kérdésed"fölénybe kerültök ha lebutázzátok?"Igen,ez sokszor tetszik nekik (nem poén).

Nekem azért ez elnézhető ugyanis hozzám képes azért általában tényleg elég hülyék tudnak lenni a lányok (és ez nem sértés...)

Amúgy attól hogy valamelyik lány szép nem következtetek arra hogy buta.Azonban az ilyen igazi ribancos lányok általában azok.

Erre abból következtetek hogy a fiúknál is az ilyen legnagyobb pávák általában hülyék.

17/f

2012. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

mus musculus, részben van igazad. az eredeti alkatunkat valóban nem tudjuk megváltoztatni, de attól még lehet az ember karcsú, feszes kis odafigyeléssel. Én azt mondanám, 50-50 %, vagy max 60-40 % az adottságok javára. De azért függ nagy mértékben a hozzáállástól is a szépség ugyanúgy, mint az intelligencia. De a Keresztes Ildikós példával egyetértek.


tegnap 23:45 - Jó, nyilván, nem is akadok ki annyira rajta, egyszerűen csak nem értem, miért művelik ezt...


elektron, mellélőttél. :) ugyanis soha nem jönnék össze olyannal, aki nem tisztel, nem hallgatja meg a véleményemet... ismerkedési szakaszban derül ki ilyen, meg egy bármilyen élethelyzetben, nem kell ahhoz az, h a párom legyen az illető. Hízelgő az utolsó monológod, főleg ez a rész tetszik: "Hiszen mi férfiak sosem tapasztaljuk meg milyen egy emberi életet kifejlődése a mi testünkben." Ez így igaz, szerintem is hatalmas dolog, de tartanám azt, h lehet irigykedni mindkét félnek, hiszen valami a nőknek kedvez, valami a férfiaknak, de el kell fogadni, h az ember nőnek /férfinak született és kész. :) Sok dologhoz meg a férfiaknak van nagyobb érzéke. :)

"Szerintem egy a fontos: a nő legyen nő, a férfi pedig legyen férfi." Ííígy bizony, én is ezt vallom. :))


17/F - lehet, hogy a tinilányoknak bejön ez a viselkedés, de biztosíthatlak, idősebb kategóriában már nem. Úgyhogy ne is nagyon alkalmazd. :) R.bancos lányok... persze, csak én a kérdésemben kiemeltem, hogy nem erről a rétegről van szó. :)

2012. ápr. 28. 13:39
 19/29 mus musculus ***** válasza:
Részben? De hát én is ugyanazt írtam, mint te.:D
2012. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
12%
azért mert a többségnek (10000ből 9999nek nincs agya) az a maradék 1 tízezreléket (0,00001) meg elnyomja a tömeg.
2012. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!