Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vagyok ilyen? Szeretnék...

Miért vagyok ilyen? Szeretnék megváltozni, de nem tudok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22 éves srác vagyok és sajnos a legjobbana a 14-16 éves lányok vonzanak, pedig tudom, hogy többségükkel semmi komolyat nem lehet tervezni, de valamiért az izgat a legjobban milyen egy ilyen fiatal lánnyal együtt lenni meg többnyire ők tetszenek meg utcán is.


De nem tudom, hogy ez azért lehet-e mert még szűz vagyok és sosem volt nőm és annak idején nem élhettem ki magam tiniként vagy egyszerűen ilyen vagyok és a fiatalabb lányok vonzanak.


Nem kérem az elítélő válaszokat, hogy pedofil vagyok stb., már így is eléggé frusztrál ez engem belülről, nem akarok senkinek sem aártani, csak szeretetre és egy normális barátnőre vágyom igazából, akivel jól megvagyunk testileg-lelkileg.



2012. ápr. 27. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
22 éves srác miért ne randizhatna egy 16 éves lánnyal? Nem tudom,ezzel mi a baj?! o_O
2012. ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ma 22:36


Mégis mindenki azt mondja rám emiatt, hogy pedofil vagyok és mostanság haverok is ezzel cukkolnak, ők azt hiszik jó vicc, de nekem nem esik jól.


Olyan rossznak, bűnösnek érzem magam emiatt.


Pedig azt mondják nem is nézek ki 17-nél többnek, szóval elég könnyen elvegyülök a fiatalabb korosztály között.

2012. ápr. 27. 22:56
 3/4 lila nyuszi ***** válasza:
Pedofil aki olyanokra bukik aki még el se kezdett serdülni... Szerintem egyáltalán nem baj.
2012. ápr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha van fű, akkor meccs is van.
2012. ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!