Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy sose szeressek bele?

Figyelt kérdés
Én 18 éves lány vagyok és most tanulok vezetni.Az oktatóm 41 éves.Neki van felesége és egy nálam egy évvel idősebb fia.Én 2 hónapja szakítottam a barátommal.1 hónapja járok hozzá vezetni és úgy jött ki,hogy már 2szer együtt voltunk.1szer szexeltünk 1szer meg orálisan csináltam neki.Tudom hogy ez még egy darabig folytatódni fog mert nagyon vonzódunk a másikhoz.Mit csináljak,hogy semmiképp se szeressek bele?
2012. ápr. 28. 12:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
72%
Jézusom... mekkora ribanc vagy
2012. ápr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Miért lennék ribanc?
2012. ápr. 28. 12:59
 3/35 anonim ***** válasza:
75%
Írod, hogy van felesége, meg gyereke aki ráadásul még idősebb is mint te, de te ennek ellenére együtt vagy vele, és ezt a jövőben is folytatni akarod. Elrontod a házasságát, csak azért, mert te 2 hónapja szakítottál a barátoddal és neked pasi kell meg élvezet. Persze tudom, hogy ezt nyilván ő is akarja, de akkor is lehetne több eszed...
2012. ápr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél? A leírtak alapján szerinted mi vagy? Ne hidd, hogy szeret csak fiatalabb vagy, mint a felesége (friss husi). Ezt hívják kihasználásnak. Szopat Téged és ahogy elnézem szó szerint. Gratulálok.
2012. ápr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Figyelj,szerintem nem én vagyok a hibás...Ha nem velem csinálná,akkor mással...
2012. ápr. 28. 13:05
 6/35 anonim ***** válasza:
Hát most hogy viszonyulsz hozzá?Csak testi vonzalom,vagy már azért hiányzik ha nem vagytok együtt? Mert szerintem könnyen belezúghatsz:s
2012. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Nem hinném,hogy ez kihasználás.Tudom,hogy nem szerelmes belém,csak tetszem neki,és én is élveztem ,amikor lefeküdtünk.
2012. ápr. 28. 13:06
 8/35 anonim ***** válasza:
75%
Te meg belemész, szóval ne beszéld be magadnak, hogy nem vagy hibás. AZ VAGY!!! Meg egy nagy kurv@.
2012. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Hát sokat gondolok rá.Meg ugye sajnos nem tudunk nagyon beszélgetni,mert titokban kell tartani a dolgokat,így nem beszélhetünk,csak mikor személyesen találkozunk,nem küldünk egymásnak soha még egy sms-t sem.És igen,néha hiányzik.
2012. ápr. 28. 13:07
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Meg még buta is, ha azt hiszed, hogy nem használ ki. Az a vicc, hogy még te fizetsz az oktatásért is, honorálhatná, hogy néha használhat!
2012. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!