Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy nagyon szép lánynak sose lesz pasija?

Figyelt kérdés
Mert annyira szerencsétlen,hogy nem talál magának senkit.
2012. ápr. 18. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen van. Ha egy bunkó, nagyképű, egoista liba
2012. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
a fiúk a ribancoknak kezdeményeznek,a volt barátja meg nem akarja újra..
2012. ápr. 18. 18:31
 3/18 A kérdező kommentje:
És ha csendes,halkszavú,és nem kihívóan öltözködő? akkor szóba sem jöhet?
2012. ápr. 18. 18:32
 4/18 ASOT ***** válasza:

jó kérdés....:)


De vajon egy jóképű pasi sem talál majd magának senkit mert szerencsétlen??


Igen! Maradhat egyedül, ha nem tesz semmit!

Ha csak ül a babérjain és sírdogál, meg jajj senkim sem lesz.." Akkor nem is lesz.


Attól h valaki nő attól még kezdeményezhet, elkezdhet flörtölni, nyitottabb lenni ismerkedésre.

Az a baj h ha valaki magába van süllyedve, akkro azt mások látják is rajta...h "úú ezaztán olyan mint aki élni sem akar" Szóval légy vidám, nézd az emberek a reakcióikat, nézd meg a pasikat, kerülj velük szemkontaktusba vagy flörtölj próbálj kommunikációba kerülni veleük!


Sosem szabad feladni, mert akkor megette a fr@nc!

2012. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én az olyanokat kerestem, de nagyon elutasítóak, ezért már inkább én is a ribik felé húzok.
2012. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem öltözködöm kihívóan de csinos vagyok. 2 éves kapcsolatom van. Attól h 1valakiben csalódsz még ne áss el magadban mindenkit. De főképp ne magadat
2012. ápr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Rossz látni,hogy a csúnyább lányoknak,akik(tényleg nem bántásból),de nagyon nagyon festett arcúak,kövérek,vagy undorítóak,mind boldog párkapcsolatban élnek. A tök átlagos barátnőimnek is mind van barátja,és mindig hallgatnom kell a boldog történeteket,én meg megőrülök.

Engem nem néznek meg annyira,csak inkább óvatosan,nem fütyülnek utánam,hanem csak érdeklődve néznek,nem kezdeményeznek,meg semmi...És az első szerelmemmel,akivel 2 évet jártam,szakított velem,szintén egy ribancért.

Annyira rossz érzés..:(

2012. ápr. 18. 18:39
 8/18 ASOT ***** válasza:

akkor ez egyértelmű!


azt gondolják a pasik rólad, hogy túl válogatós vagy és nem felelnének meg neked! ÉS tuti "egy ilyen lány" elutasítaná csak őket!

Ebben a helyzetben noss...amiben te vagy te is kezdeményezhetsz! Egyáltalán nem szánalmas és NEM égő ha a nő is kezdeményez!

Ezeknek az embereknek azért van párjuk, mert lejjebb adták az igényeket....és még sok másért is!!


Én is sok olyat látok hogy a pasi kövér, vagy szerencsétlen, kicsit "gnóm" bocs a kifejezésért...és ezeknek is van párjuk.


sok ilyen van!! De neked is lehet! Csak lény nyitott!

2012. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Van, ha nagyon válogatós, és csak a legjóképűbb pasikat veszi észre.
2012. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm! De félreértés ne essék,én nem tartom magam szépnek,csak mások vannak elájulva,meg mondogatják folyton. Én hányok,ha a tükörbe nézek,de ez más kérdés. Lehet,hogy nem egészséges az önképem.

Viszont az biztos,hogy vagyok olyan átlagos,hogy lehessen párom. Nem vagyok ronda,de nem érzem úgy,hogy bárki is érdeklődne felém. A környezetemben pedig mindenki másnak van valakije,vagy legalábbis tetszik valakinek.

2012. ápr. 18. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!