Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, már megint (vagy még mindig)?

Figyelt kérdés

Na jó feladom, miért nem megy ez nekem, miért nem tudok barátnőt találni? Nincsenek nagy igényeim, nem vagyok bunkó, nem vagyok hülye, még csak ronda sem (viszont selyemfiú se ...). Erre mégis mit kapok lássuk csak... az egyik lány olyasmit mondott régebben, hogy hát ez nem megy neki, meg hogy úgyis csak bunkó lenne, mert ilyen (magyarán menjek ahova akarok)... a másik az hááát barátilag bármikor eljönne velem bárhova.... és a legfrissebb most nem akarok belebonyolódni semmibe, meg valószínű ez lesz az utolsó szabad nyara (nekem is ... arról nem beszélve, hogy ez k.vára nem kifogás). Amikor már kezdem beleélni magam jön ez.(és körülbelül mindig azért baszogatnak haverjaim, de hát miért nem kérdezed meg tőle, hogy mi van, hát látni rajta hogy... hát marhára... ) Próbálok kedves lenni, odafigyelő, udvarias stb... de ezek nyilván olyan tulajdonságok, hogy nagyon ellenszenvesek a lányoknak....(nem beszélve arról, hogy aztán ha kell nekik valami segítség arra persze jó vagyok..., de tudok én bunkó is lenni, legalábbis nem kell hozzá sok gyakorlás) Kérdem én , mit csinálok rosszul?


22F


2012. ápr. 28. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebből nem derül ki. Próbálkozz tovább, valakinek tuti kelleni fogsz.
2012. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
így van próbálkozni kell :)
2012. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg tul gorcsos vagy, tul merev es tulsagosan erezni rajtad, hogy erolkodsz, hogy osszejojjon vegre. Az ilyesmit meg lehet erezni es altalaban nem vezet sikerre az elet mas teruletein sem.


Lazulj le, szabadulj fel, engedd el magad, probalj valahogy onmagaddal harmoniaba kerulni, amikor onalloan, sajat jogon is jol tudod erezni magad es utana sokkal konnyebb lesz ismerkedni is!


Ez eleg kozhelyszeru valasznak tunik, de talan van benne valami...

2012. ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A csajok részéről finom lekoptató duma volt,de a jelentése kb az volt,hogy "kajak nem tetszel és nem érdekelsz még barátilag sem!"


Szépen határozottnak kell lenni és nem találkára hívni a csajokat,hanem azt mondani, hogy eljönnél velem randizni?

2012. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

úristen... :( sajnállak.

szerintem biztos, hogy tetszel valakinek.

és talán jobb, hogy nem tudtad azokat a lányokat befűzni, mert nem érdemelnének meg! :)

2012. ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem totál hülyének néznek, próbálkozz idegenek közt.
2012. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!