Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hiszi el soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszi el soha senki, hogy a csók ösztönös, magától jön?

Figyelt kérdés
Én magam sem hittem el. De amikor csókolóztam, tényleg ösztönös volt. Miért nem hiszi el szinte senki?
2012. ápr. 28. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem próbálta, ennyire egyszerű. Aki pedig már igen, az úgyis tudja, mi az igazság.


Valószínűleg én is rágörcsölnék még 21 évesen is, mert még puszit sem nagyon kaptam nőtől, nemhogy csókot...

2012. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy mit képesek annyit görcsölni rajta, hogy "jajj elrontom" meg "hogy kell" mikor nekem 19 évesen bármiféle tapasztalat nélkül tök jól ment. Még szakítás után is megcsókolt a csaj, hogy egy utolsót még mindenképp szeretne. :D


Szóval ha nem is "ösztönös", de szerintem nincs mit elrontani rajt.

2012. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tnyleg ösztönösen jön! Aki jól csókol,azzal viszont a szex is jó :D
2012. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!