Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-30 közötti fiúk, férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 közötti fiúk, férfiak, mi a véleményetek egy olyan lányról, aki magabiztos, szókimondó, tetovált, pircinges?

Figyelt kérdés

... szereti a sört és a whiskeyt, imádja a focit, sok fiúhaverja van, de emellett nagyon szereti a gyerekeket, állatokat, a természetet, tud főzni, sütni, rendszerető, valamennyire művelt, egyetemre járó?

Taszít titeket, vagy taszítana titeket egy ilyen lány?

21 éves.


2012. ápr. 28. 23:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jézusom! Ahogy olvastam a kérdést azt hittem rólam van szó :O

Nekem eddig még nem volt negatív visszajelzés, persze az idősek kicsit furcsán néznek rám, de ahogy elkezdek velük kommunikálni rájönnek hogy a külső nem minden! :)

19/L

2012. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ribanc :D
2012. ápr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Drága utolsó :) Mire alapozod ezt? nem a viselkedése alapján lehet ezt mondani valakire? Bár lehet én vagyok fogalomzavarban :)
2012. ápr. 29. 17:14
 14/15 anonim ***** válasza:

'szereti a sört és a whiskeyt, imádja a focit, sok fiúhaverja van' nőiesség = 0


meg ha ronda vagy, teljesen mindegy, milyenek a belső tulajdonságaid.

2012. máj. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Termeszetesen nem taszitana, de azt gondolom, hogy (bar nyilvan ennyi "adatbol" nem lehet melyrehatoan megismerni egy embert) valoszinuleg nem nagyon tudnank kozos nevezore jutni egymassal, mert eleg kulonbozoek vagyunk, en teljesen mas dolgokat szeretek es valoszinuleg a habitusunk is teljesen eltero.


26/F

2012. máj. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!