Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szórakozik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Egy sráccal hétfő óta azt beszéljük, mikor fussunk össze. Pénteket is beszéltünk, de utolsó percben azt mondta, hogy nem jó, mert beteg (csütörtökön mondta, hogy beteg). Igazából vasárnapot beszéltünk meg. Ma nem írt, de ráírtam, hogy nekem nem jó a holnap. Tegnap ezt írta:

'de alakulok

vasűrnapig még topon lehetek

sőt hétfő is free'



2012. ápr. 28. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
ha helyes a srác akkor szórakozik, ha nem akkor nem
2012. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Átlag. Nagyon ideges vagyok, hogy ilyen bizonytalan ez az egész!
2012. ápr. 28. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Mért szórakozna? Mert beteg? Én is lebeszéltem egy talit egy lánnyal mára, de én is belázasodtam tegnap és le kellett mondanom, pedig nem szórakozok vele:D
2012. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóval csütörtökön mondta, ami az utolsó percben történt, hogy pénteken nem tud találkozni, így igazából vasárnapot beszéltetek meg, és ma nem írt. kicsit hülyének érzem magam ilyenkor :D
2012. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Annyi napról esett szó, hogy azt sem tudom, mikor találkozunk. Vasárnapot többször mondta. Gondoltam ha holnap futunk össze, ma ír, hogy holnap hánykor, vagy valami, nem az utolsó percben.


Én holnap nem érek rá, mert közbejött valami. Megírtam neki. Remélem hétfő jó lesz....

2012. ápr. 28. 21:17
 6/8 A kérdező kommentje:

ma 21:17

Igen!

2012. ápr. 28. 21:19
 7/8 anonim ***** válasza:
de ha pénteket beszéltetek meg, akkor hogy a rákba tudott csütörtökön az utolsó percben szólni? Értem hogy az idő relatív, de azt hittem ezt gyakorlatban még nem bizonyították:D
2012. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hét elején beszéltük meg, hogy lehet péntek, de lehet vasárnap, zavaros még nekem is :DDD
2012. ápr. 29. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!