Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy ha felmerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy ha felmerül bennem a kétely, hogy szerelmes vagyok-e, akkor valójában nem vagyok az?

Figyelt kérdés
Járok egy sráccal pár hónapja,egyszer azt érzem,hogy bele vagyok esve,odáig vagyok érte,egyszer pedig azt,hogy meglennék nélküle,és hogy nem is hiányzik.De valamikor meg olyan érdekes érzés van a gyomromban,mikor meglátom,amit én a szerelemnek tudok /tudtam be.Régebben volt egy "plátói" szerelmem,plátói volt ugyan,de olyat elsöprő vágyat éreztem iránta,amit azt hiszem,már senki iránt sem fogok.De sokszor kételkedek,hogy ez most szerelem vagy nem?

2012. ápr. 29. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi történt aznap,mikor a kétely felmerült?Esetleg mondott,vagy tett valamit?
2012. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen, a macskám nagyon szőrös, ezért meg próbáltam lenyírni a bajszát,de nem mertem , mert féltem , hogy impotens lesz.
2012. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem mondott és nem tett semmit.Épp ez az,hogy olyan kedves és aranyos,és mégsem érzek sokszor "szerelmet".Nem tudom megmagyarázni,hogy mit érzek pontosan iránta.
2012. ápr. 29. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!