Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszenek a punk fiúk?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 29. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Fúúúú hát nekem hánynom kell ha az alapján ítélnek meg valakit h mien zenét hallgat/mien a stílusa.

Egyszer egy bnőmnek mondtam h tudok egy szabad srácot. Mondtam a nevét, nem ismertem. Mondtam neki h punk srác, hátha így beugrik neki h ki az erre rávágta h ő punkkal nem kezd. Mien már ez??? Pedig ritka rendes srác. És csak azért meg sem ismerni mert punk..... hát hagyjuk is inkább. Csajjal azóta nem beszélek annyit

2012. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
aha :)
2012. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen:)
2012. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hat ja de nem aien utolso retkes alkoholista magaala hanyos
2012. máj. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
nekem igen. :D (punk csajszi vagyok.)
2012. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
az igényesebbek ilyen... nem azok akik például a Blahánál basszák a rezet egész nap :) (én is punk vagyok)
2012. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
"Blahánál basszák a rezet egész nap" mit kéne csinálniuk? milyen az igényes punk?
2012. máj. 10. 23:14
 8/11 anonim válasza:
előző válaszolókon meglepődtem XD hamár punk mér kéne h igényes legyen?? (: am igen. qrvára igen! :D
2012. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha nem attól érzi magát punknak, hogy minden nap lerészegedik, föl van nyírva a haja, mindent fujjol és képtelen kimutatni az érzelmeit mer önbizalomhiányos és ettől keménynek érzi magát.
2012. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kicsit megkésve, de válaszolok...

Én voltam a Blahás .

Nos, ők tényleg a legalja, róluk ítélik meg a punkokat, az emberek olyanokat gondolnak rólunk, amik nem is igazak. Igaz ők a csöves punkok.. Undorító, büdös az összes egész nap vedelik a kannást, hónapokig ugyan abban a ruhában vannak, és mielőtt valaki belém kötne: Én ismerem őket személyesen. Mondjuk nem tudom, hogy még mindig a Blahán csapatják-e..

És igenis vannak igényesebb punkok... Ebbe most megyek bele. Aki ezekben a körökben mozog, tudja, hogy miről beszélek..

Lehet oltani, én legalább tudom miről beszélek :)

2013. jan. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!