Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha ti jelöltök be egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ti jelöltök be egy fiút facebookon egy buli után, akkor az általában azért mert tetszik a fiú, vagy csak eszetekbe jutott?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 01:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Buli alatt nem fogok kérdezgetni 1 pasinak a teljes nevét sem.Ha akar valamit,úgyis elkéri a számom,vagy valami.Nem vagyok nyomulós nő. :D
2012. ápr. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Engem bejelölt egy lány, a teljes nevemet nem is mondtam meg, nem tudom, hogy talált meg. De amikor ráírtam, teljesen passzív volt. Ilyenkor mivan? :D
2012. ápr. 25. 01:42
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Már kiment az alkohol hatása, az van.
2012. ápr. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem piált kb semmit, és másnap amikor bejelölt nem hiszem, hogy részeg volt :))
2012. ápr. 25. 01:47
 5/16 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy neki közömbös,ha így kinyomozta a neved,és bejelölt.Szerintem azt várja,hogy mozdulj rá,de ugyanakkor zavarban érezheti magát.De az is lehet,hogy csak buli-ismerősöket gyűjt...passz. :DDD
2012. ápr. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem csak buli-ismerős leszek :D Ti nők bonyolultabbak vagytok mint a legdurvább algoritmusok... :D
2012. ápr. 25. 01:52
 7/16 anonim ***** válasza:
Az biztos,ezt nem vitatom,de kell egy kis agytorna... ;D
2012. ápr. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Csak nem egy másodéves mérnökinfós tette fel a kérdést, aki a holnapi, azaz mai algel pótzhra tanul? :D
2012. ápr. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

NE lássál bele több dolgot, mint ami van benne.

Bejelölt, velem is esett már meg , hogy egy alkalom után bejelöltek...

Ismerősöket gyűjt, ezért bejelölt.

Honnan tudta a nevedet? Bemutatkoztál neki keresztneveden és valakinek az ismerőse voltál, beírta a keresztnevedet és abból a pár találatból megtalált téged.

2012. ápr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A csajok szeretik hülyíteni a pasikat azzal, hogy egymillió másik pasit jelölnek, abból a célból, hogy a barátjuk vagy az exük baromi féltékeny legyen. Meg hogy a barátnőik előtt felvágjanak vele, hogy neki 682 ismerőse van.
2012. ápr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!