Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknál az egy taktika,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál az egy taktika, hogy nem szólnak ahhoz a csajhoz, aki tetszik nekik?

Figyelt kérdés
Tavaly fel akart szedni egy pasi(30 éves), de túlságosan nyomulós volt. Most azt vettem észre, hogy mindenkivel olyan beszédes, mindenkivel viccelődik, hozzám meg nem is szól, ha összefutunk odaköszön, hogy szia, de több semmi. Viszont többször észrevettem, hogy bámul. Azt nem hinném, hogy félénk, mert ha félénk lenne, másokkal nem lenne ilyen dumás.
2012. ápr. 30. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
elkülted,akkor most mit vársz,a férfiaknak is van tarásuk
2012. ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség, hogy elküldtem és azért nem beszél velem. Az egyik barátnőmet is megpróbálta felszedni, sőt több ember előtt megfogta a csaj combját, a csaj pofonvágta, mégis mai napig hülyéskedik, viccelődik vele.
2012. ápr. 30. 09:10
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem csak féltékennyé akar tenni . Mindenkivel foglalkozik , hogy felfigyelj rá , és ezzel szerintem azt akarja elérni , hogy beleszeress , vagy bocsánatot kérj , esetleg féltékennyé akar tenni mint már mondtam . Szerintem beszélgess el vele , vagy ne foglalkozz vele , és éld tovább az életed .
2012. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem akartál akkor tőle semmi és semleges volt számodra,akkor miért érdekel?nem teljessen mindegy?nem akartál tőle semmit akkor nem értem miért zavar?nem biztos hogy féltékennyé akar tenni,az is el lehet hogy most folytatja tovább útját és keresgél tovább.persze az is lehet hogy féltékennyé akar tenni,de ugyanakkor nem értem ha nem akarsz tőle semmit akkor miért zavar?vagy még is akarsz?vagy már megbántad hogy elküldted?ezeken a kérdéseken gondolkodjál el,és az sem véletlen hogy ezt a kérdést ide feltetted,mert ha hidegen hagyna a srác jelenléte és az hogy mit csinál,akkor nem kérdeznél ilyeneket,szóval szerintem,legalábbis nekem az jön le hogy neked nem közömbös a srác!
2012. ápr. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
ha nekem valaki közömbös akkor nem foglalkozom vele,és pláne nem azzal hogy másokkal mit csinál.szerintem neked igen is bejön a srác és már bánod hogy elküldted,nem tudom miért kell azt bele látni hogy féltékennyé akar tenni?éli tovább az életét és próbálkozik másnál,te elküldted,ez a hajó már elment!késő bánat!
2012. ápr. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Büszke,van tartása,elküldted,és Ő ebbe beletörődött.Talán nem is érdekelted annyira,csak játszott,flörtölt.Amúgy sem biztos,hogy komolyan kell venni olyan férfit,aki csomó lánnyal kikezd,meg másokat fogdos.Elhiszem,hogy sérti az önérzetedet,de hidd el nekem,hogy ha részedről az a legbölcsebb,ha éled tovább a kis életedet,és nem foglalkozol vele.Elvégre majd ha akar valamit,akkor újra próbálkozni fog,és nem nyomulósan,hanem kedvesen és finoman.
2012. ápr. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Női logika.
2012. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ezeket a hapsikat hívom nyulaknak. Elkezdenek "futni" és figyelik, hogy futsz-e utánuk. Hagyd a fenébe, nem érdemes még csak időt se szánni az ilyenekre, szórakoznak.
2012. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!