Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen az alakom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen az alakom? Mennyit fogyjak még? Képek

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Már 15 kg-t lefogytam. Mennyit kellene még? Vagy már ne fogyjak többet?? Barátaim/családom azt mondták, hogy ne fogyjak már többet, mert nem áll jól nekem a vékonyság.


Szerintetek? Kort és nemet is írjatok légyszi :)


2012. ápr. 30. 09:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Hiába izmosodsz ha eltakarja a zsír. Semmi értelme edzeni addig, amíg nem fogysz még le. Sac / kb még 5-10 kilo simán lemehetne.
2012. ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Szerintem is még mehet pár kiló!

Sok sikert:)

2012. ápr. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Ez így nekem elmegy kategória. Azért még pár kg-tól meglehetne szabadulni és tök jó lenne.


F

2012. ápr. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a képeid alapján, Te egy csinos, formás hölgy vagy. F.
2012. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
zavarna, ha kiverném a képekre?
2012. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nos, nekem ismerőseim ebben dolgoznak és én is értek picit az ilyen fogyókúrákhoz.

1. Hogyan fogytál? Nagyon fontos!

2. Sportolj, rendszeresen!

3. Van még rajtad olyan 5kg felesleg! (has;combok)

4. Ne egyél hízlaló és sok szénhidrátot tartalmazó ételeket, inkább sok fehérjében gazdag húst kellene enni (pl.: csirkemell, az a legjobb).

5. Ha hirtelen fogytál, akkor az ugyanolyan hirtelen vissza is mehet. Sok fogyásnál a zsírréteg egyenetlenül oszlik el, ez csúnyán mutathat. Ezért kellene a szakszerű fogyókúrát alkalmaznod, de úgy látom, te nem nagyon részesültél benne.

2012. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
még egy 15-ös lejöhet
2012. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
ja, bocs, 33f
2012. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
én inkább már a melleire spriccelnék..és érzékien szétkenném forró makkommal a bimbóin a finom nedűt.. :P :D
2012. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Még egy picit nem árthat, de nagyon jó úton haladsz :)

F/21

2012. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!