Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy valaki annyira szerelmes legyen egy olyan valakibe akit még sosem látott, csak beszélgetnek egymással a neten?

Figyelt kérdés
És barátnőm mindent leír egy külön kis naplóba, hogy miket ír neki a pasi? És mindig azt olvassa.
2012. ápr. 30. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Az emberi fantáziának (és hülyeségnek) semmi sem szab határt.
2012. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetseges, hogy bele van esve nagyon, bar nem tudom, hogy ez lehet-e szerelem. Az ilyen kalandok egy nagy csalodassal szoktak vegzodni amikor eloszor talalkoznak...
2012. ápr. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Remélem kiderül majd hogy egy pedofil -.- na nem, de hülyeség ez nagyon! Bárki tud kedveseket, izgatókat és szépeket mondani... beteges hogy azt olvasgatja. Azt ajánlom msn-en beszéljenek webkamera mellett, és látják egymást.. :)
2012. ápr. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Végülis létezhet, de nem abba a valakibe szerelmes, hanem csak a fantáziaképbe, ahogyan ő elképzeli a valakit.
2012. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem,ilyen nincs,ez egy hülyeség.Az illető vagy a szerelembe szerelmes,vagy egy elképzelt képbe,egy illúzióba,de egy vadidegenbe semmiképpen nem lehet,akit nem is ismer.Csak becsapja saját magát.Átveri önmagát...

Nekem pl. van egy kollégám,aki mindig beleszeret valamelyik kiszemelt nőbe a melóhelyen,akit nem is ismer,semmit nem tud róla,csupán a külseje tetszik neki.Elképzeli Őt valamilyennek,és egyszerűen szerelmes lesz,persze mindig reménytelenül.Úgy,hogy semmi nem is történik közöttük.Aztán mikor kiderül,hogy a dolog esélytelen,akkor összetörik lelkileg,és depressziós lesz.

ne haragudj meg,de az ilyen viselkedés kicsit beteges.

2012. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mackoobrumm válasza:
Szerintem csak beképzeli magának hogy szerelmes
2012. ápr. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha utána van tali és talin és érezni a szerelmet,akkor igen :D
2012. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, utolsó mondja jól szerintem legalábbis, ha élőben találkoznak akkor lehet hogy nem lenne akkora hülyeség?

Ha mindketten látták volna már egymást akkor esetleg lehetne ilyen hogy leírja külön egy füzetbe vagy tudom is én hova.....?

2012. ápr. 30. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!