Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengedett a betegség alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedett a betegség alatti maszturbáció?

Figyelt kérdés
Nem mintha nem bírnám ki,pont egy betegség alatt de egyszer már megtörtént velem,hogy himlős voltam és akkor valahogy megkívántam.Később újabb nyavaják jelentkeztek.Kiváncsi vagyok,hogy egy kis örömszerzés befolyásolhatja-e a pillanatnyi egészségi állapotot,összefüggésbe hozható-e bármiféle betegség kialakulásával?A válaszokot előre is köszönöm!

2012. ápr. 30. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Unatkozol, mi?
2012. ápr. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

semmi köze...ha te betegen is érzel magadban annyi energiát, akkor nyugodtan... én pl. 38 fokos lázzal szexeltem pár hete


23/L

2012. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy mi a szabály azt én nem tudom, de én lázasan is ki szoktam verni.
2012. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
konkrétan semmi köze a két dolognak egymáshoz annyira vannak közel egymáshoz,mint makóhoz jeruzsálem
2012. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetessen igen, ha nagyon kivánod, és már nem birod tovább, akkor nyugodtan, masztizzál. F.
2012. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!