Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehettem (és lehetek)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehettem (és lehetek) ekkora balf@sz?

Figyelt kérdés

Egy olyan srác vagyok, akinek gyerekkorában sok barátja volt, de szétszéledtek, különböző sulikba stb és teljesen egyedül maradtam. A sulimról annyit, hogy 25 ember beül és eddig tartott a történet, nem alakultak ki igazi barátságok. 15 éves koromtól kimaradt minden (most 18 vagyok) és odáig jutottam, hogy egyedül sétálgatok parkokban meg stb, mert annyira egyedül vagyok, minden "barátom"-mal már csak neten keresztül tudok beszélni mert messze vannak. Most is lementem és üldögéltem, gondolkodtam az életemen és rájöttem, hogy egyedül egy nulla vagyok, leszólítani is alig merek valakit, pedig egyébként jól nézek ki. A buszra várva 2 kiscsaj ott szórakozott, mert lekésték a buszt és szinte csak 3-an voltunk a váróban. Látszott rajtuk, hogy bejövök nekik, mikor odanéztem azonnal visszanéztek, egyértelmű volt az egész, összesúgtak, a cuki szót is hallottam, egyszerűen egy olyan szituáció volt, hogy ha azt mondanám "istenem, kérlek adj egy olyan eseményt az életemben, ami szinte tökéletes és mindenféle zavaró tényező nélküli a csajozáshoz" akkor ez lenne az.. De mégsem mentem oda, mégsem csináltam semmit, hiába nagy az önbizalmam a hétköznapokon EGYSZERŰEN NEM MENT és fogalmam sincs miért, annak keverékét éreztem, hogy nem akarom/nem tudom/nincs kedvem/rossz a hangulatom stb.

Van eszem, kiállásom és viszonylag jól nézek ki, mégis egy csődtömeg vagyok és nem jövök rá miért, annyira el vagyok keseredve, hogy úgy érzem meg akarok halni.



2012. ápr. 30. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
hmmm el sem olvasom, már most megmondom, hogy egy puhapöc.sű félős kis szájtépős szűz fiúcska vagy.
2012. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
...
2012. ápr. 30. 20:27
 3/14 anonim ***** válasza:
Tökéletesen jellemeztél engem. :D Barátkozz helyben és akkor a nőzés is könnyebben fog menni.
2012. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne ostorozd magad, más is van így ezzel... Mi nők ilyenkor vesszük fel a rideg megközelíthetetlen külsőt, amikor ott a jó pasi, és látjuk, hogy ebből bármit ki lehetne hozni, mert bejövünk neki... én legalábbis ezt csinálom, reflexből, öntudatlanul. Te legalább tudatosítottad, hogy rosszul reagáltál, van esélyed javulni.
2012. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nehéz, de ha odamentél volna legyőzted volna a szorongásod, azért ne add fel, fel a fejjel, voltam már hasonló helyzetben, nagyon durvába, akkor határoztam, el, hogy változni fogok, hát, most itt vagyok és vannak barátaim, barátnőm igaz még nincs, de ami késik nem múlik! :P

16/f

2012. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 lulukaa4 ***** válasza:
ismerkedj ne legyél szégyenlős
2012. ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem balf@sz vagy hanem egyszerüen tettek helyett csak gondolkozol,az esemény majd jönni fog.

A csajoknak meg egy hellót mondhattál volna,de tudom nem olyan egyszerü ha leblokkolsz.

Próbálj meg új barátokat találni,kezdj el valami újat!!!

2012. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nézd. Mondd meg magadnak, hogy most vagy soha!

Tudod, mindent el kell kezdeni.

És mi van, ha valaki visszautasítja a kezdeményeztést (az utcán)? Semmi! Soha életben nem fogod látni! (És ezért szólíts le egy lányt!)

2012. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

20:30


Van még esélyem javulni, én is ezzel nyugtatgatom magam. De elolvastam már kb 3 ezzel kapcsolatos könyvet, szinte mindent tudok a csajozásról, a jelekről, a megfelelő megszólításról stb... mégis hogy lenne esélyem javulni? Ez olyan, mintha tudnád hogyan kell zuhanyozni, de mégis csak beállnál alá és nem nyitnád meg a csapot és csak ott állnál... mindjárt felrobbanok esküszöm. Persze, ha mondjuk akkor találkozol velem amikor az osztályommal vagy valakikkel épp vagyok valahol, akkor azt mondanád "ez a srác visszavehetne".. így meg semmi.

De komolyan, az ilyen és ehhez hasonló problémákkal küzdő srácoknak azt szokták tanácsolni, hogy olvassák el ezt meg azt a könyvet, de én már megtettem.. nincs remény.

2012. ápr. 30. 20:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Na srác ezzel én is így vagyok, azaz mégse, mert most már "megyeget", de eredményt nem látni... és még ráadásul most még kva szar kedvem is van, mert most kaptam ismét egy , most nincs időm kapcsolatokra, de azért barátok maradunk szöveget... Próbálkozz... én is azt csinálom egyszer hátha sikerül. Csak két sikertelen próbálkozás között szar érzés pofára esni.
2012. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!