Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még olyan srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan srácok, akiket nem zavar, ha egy nő dohányzik?

Figyelt kérdés
Nagyon elszomorít,hogy mindenki elítéli ezt.Én már leszoktam,de akkor is.

2012. máj. 1. 00:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
engem nem zavar, de ne a házban, és ne előttem...
2012. máj. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%
ja azok akik ugyan ugy dohányoznak azokat nem zavarja
2012. máj. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Engem sem zavar, de csak ne a házban, vagy a kocsimban, kint az utcán sétálás közben nyugodtan..
2012. máj. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%
Én elítélem, és kizáró ok is lenne ha kapcsolatról lenne szó, mivel én sem dohányzom. VISZONT, ha képes lenne a nő kompromisszumot kötni, hogy előttem sosem csinálja + fogat mos vagy legalább bevesz egy rágót ha csókot akar, akkor összejönnék vele. 19/F
2012. máj. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2012. máj. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
56%
Undorító, ha egy lány dohányzik, annyit elmondok ha egy lány dohányzik az legalább rámutat arra hogy a csaj színvonala valahol nagyon alul van.
2012. máj. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nekem nem is kéne olyan pasi,aki ilyen butaság alapján ítél...innen látszik,hogy mennyi művelt ember van.Ennyi.
2012. máj. 1. 01:30
 8/30 anonim ***** válasza:
ha egyéjszakás,vagy ilyen heti egyszer csaj,akkor nem zavar.
2012. máj. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

En bavallom, engem nagyon is zavar!


Meghozza azert, mert ha szeretek valakit, söt le akarom vele elni az eletemet, akkor fontos nekem az egeszsege is. Es aki tudatosan pusztitja magat azt egyszerüen gyengenek tartom.


Persze, nem ez minden. Nekem is volt baratnöm, akit hihetetlenül szerettem, aki dohanyzott. A kedvemert le is szokott, de addig eltelt par ev.


A müveletlenseget nem tudom, miert kell ide keverned. Szerintem a mai vilagban nincs az az ember, akinek szellemi kepessegeit nem haladja meg egy öngyujto müködtetese, aki ne tudna, hogy milyen sulyos következmenyekkel jar a dohanyzas. Ha ezeket figyelmen kivül hagyja, akkor most ö a hülye vagy azok igazsagtalanok, akik ezt nem tartjak jonak?

2012. máj. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

"Nekem nem is kéne olyan pasi,aki ilyen butaság alapján ítél...innen látszik,hogy mennyi művelt ember van.Ennyi."


műveltségnem nem tudom mi köze van ehhez. A nő számomra a tökéletességet, a szépséget, gyönyörűséget jelképe, hogy néz már ki, hogy szándékosan pusztítja saját magát.

2012. máj. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!