Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A te párod is haragudna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te párod is haragudna, ha falaznál egy barátnődnek, aki ép félrelép?

Figyelt kérdés

Barátnőmről annyit kell tudni, hogy van férje, de megromlott a házasságuk. Szinte válófélben vannak. A barátnőm flörtöl, ismerkedik, de nem veri nagy dobra.

Sokszor voltam az alibije.


A párom ezért haragszik. Régebben ő is falazott a haverjainak, akik utána otthagyták a sz.rban.


2012. máj. 2. 13:34
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
*épp
2012. máj. 2. 13:34
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
ha ő is ugyanúgy viselkedett anno, mint most te, nem értem miért haragszik rád. Az én párom biztos nem nézné jó szemmel, de ezért rám nem haragudna. Csak elítéli a megcsalást. Ahogyan én is, de ez köztünk nem váltana ki vitát.
2012. máj. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
vétkesek közt cinkos aki néma..
2012. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nekem is megvan a véleményem az egészről, de attól függetlenül ő a barátnőm marad.
2012. máj. 2. 13:39
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neheztelne, igen. Azt hihetné, hogy ha a barátnőmnek segítek megtenni, akkor nem ítélem el a félreizélést, tehát én is bűntudat nélkül megtenném vele.
2012. máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ebből botrány...
2012. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Párod is falazott a haverjainak, majd ezek után otthagyták a sz@rban? Milyen sz@rban volt ő?


Nem mellesleg vörös a mindenre nyitott barátnőd?

2012. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Azt mondta, nem tudná-e, hogy haragudna-e.
2012. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Volt amikor s.o.s. pénzre volt szükségünk, 5 ezer ft-ra, 2 nap múlva lett volna fizetés...

És egyik "haver" sem vette fel a telefont a páromnak.

2012. máj. 2. 13:47
 10/26 anonim ***** válasza:
Nincs joga haragudni a párodnak. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni és főleg nem álszentnek lenni. Egyszer élünk.
2012. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!