Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A te párod is haragudna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te párod is haragudna, ha falaznál egy barátnődnek, aki ép félrelép?

Figyelt kérdés

Barátnőmről annyit kell tudni, hogy van férje, de megromlott a házasságuk. Szinte válófélben vannak. A barátnőm flörtöl, ismerkedik, de nem veri nagy dobra.

Sokszor voltam az alibije.


A párom ezért haragszik. Régebben ő is falazott a haverjainak, akik utána otthagyták a sz.rban.


2012. máj. 2. 13:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
56%
Madarat tolláról..
2012. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Most, hogy mondod, én is falaztam már. Bár a férje nem kérdezte meg soha, de akkor is, ha felhívott volna, azt kellett volna mondanom, hogy együtt voltunk akkor. Mivel a párom is látta, hogy fasírtban vannak a barátnőmék, a barátnőm kapálózott szinte a boldogságért, amit végre megadhatna neki valaki, így inkább sajnálta, mint elítélte. Nekem ebben szerepem nincs, nem elítélem, hanem támogatom bármiben, amiben tudom és szüksége van rám. Nem szerepem eldönteni és ítélkezni, hogy ő ezzel tönkreteszi-e az életét, meg sem próbálja-e esetleg helyrehozni a párkapcsolatát. Nyilván mire idáig eljut, ezeket a köröket én már végigcsináltam vele, ötleteltünk, aztán mégiscsak ide jutott.

És igen, ha bárki félrelép, akkor falaznak neki. Akár rólad lenne szó, akár a párodról. Miért is tagadnánk, hogy ha valami rosszat csinálunk, akkor azt titkolni szeretnénk? Más kérdést, hogy vagyunk-e annyira felnőttek, hogy a hibát elmondjuk, tanulunk belőle és ha netán a sorozatos hibák rádöbbentenek arra, hogy mi ketten nem valók egymáshoz, akkor tovább kell lépni. Mire jó egymás megalázása éveken át? Melyik félnek jó?

2012. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Én egyébként nem vagyok biztos benne, hogy a férje nem lép félre. De ez már nem az én dolgom.



Volt, hogy elmentem hozzájuk, barátnőmmel elmentünk plázázni, csináltunk már képet, majd én lekoptam. Aztán 1-2 óra múlva újra összefutottunk, fagyiztunk vagy pizzáztunk (ezekről is csináltunk fényképet), majd hazakisértem.

2012. máj. 2. 13:56
 14/26 anonim ***** válasza:
Enyém nem örülne. De nem is kell mindenkinek feltétlen alibi. Akik már annyira le se tojják egymást és tényleg csak szó szerint a pénz tartja össze őket csinálnak egy álféltékenységi jelenetet aztán félrejárnak ugyanúgy.
2012. máj. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

ŐŐŐ



Én ugyan nem szólnék bele az asszony dolgaiba, de azért ha a férjed helyében volnék akkor bszná a csőrömet, hogy mi van ha majd az én kapcsolatom is méllypontra süllyed, akkor ki fog kinek falazni?


Talána barátnőd neked?

2012. máj. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Sajnos én is voltam így kétszer is,bár nekem nem párom volt,hanem egy jó haverom,de én viszont a barátnőjével is jóba voltam és sokat dumáltunk és járkáltunk el együtt ide oda.

Nagyon kellemetlen volt és ami napi bűntudatom van hogy falaztam neki és a mai napig nem tudja a lány hogy miért vagyok vele olyan fura.Én megfogattam hogy soha többet nem falazok senkinek!!Akkor nem mondja el ennyire egyszerű hanm tartsa titokban.A legrosszabb nekem volt az egészben mert mint kettőjükkel jóban voltam,ez a köcsög meg úgy csinált mintha mi sem történt volna,nekem volt már ciki a dolog.Soha nem fogok senkinek falazni,ha elmondja akkor elmondom én is,engem ne terheljen ilyenekkel az ő dolga,vagy nem mondja el!

2012. máj. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, haragudna, mert azt feltételezné, ha én falazik neki, ő is falaz nekem. Az egészről pedig az a véleményem, hogy az lépjen félre, aki mások bevonása nélkül is el tudja kerülni a lebukás-veszélyt. Miért akar ezzel mást, adott esetben a barátnőjét kellemetlen helyzetbe hozni? Azért, hogy utána esetleg a barátnőjében ne bízzon a férje?
2012. máj. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Valószínű, nem mondanám el a páromnak. Mondanám, hogy más dolga van a barátnőmnek, de nem mondanám, hogy mi az.

Nem ítélkeznék és nem tartanám magam az igazság bajnokának. Gondolom a barátnőd beavat annyira a dolgokba, hogy mellé álltál.

A férjedet sajnálom, hogy így kellett megtudnia, kik is a barátai, de nem ő tehet róla.

2012. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Én nem falaznék ilyen ügyben. Nem avatkoznék bele, hogy ne tegye, de asszisztálni nem tudnék hozzá.

Viszont a párod képmutató, mert ő ugyanezt tette. Ő nem tudom, mire fel háborog így. Persze, ha megbánta, hogy ő korábban cinkostárs volt, úgy más.

2012. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Volt, hogy elmentem hozzájuk, barátnőmmel elmentünk plázázni, csináltunk már képet, majd én lekoptam. Aztán 1-2 óra múlva újra összefutottunk, fagyiztunk vagy pizzáztunk (ezekről is csináltunk fényképet), majd hazakisértem."


Most komolyan, ennyire meg kell adni a látszatát, sőt bizonyítani, hogy veled volt? Fényképek? Ha én elmegyek barátnőmmel valamerre, nem kell dokumentálnom, hogy valóban ott voltam és vele. Ha magától találja ki ezeket a nő, sokkal hamarabb le fog bukni, mert gyanús az egész.

2012. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!