Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A te párod is haragudna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te párod is haragudna, ha falaznál egy barátnődnek, aki ép félrelép?

Figyelt kérdés

Barátnőmről annyit kell tudni, hogy van férje, de megromlott a házasságuk. Szinte válófélben vannak. A barátnőm flörtöl, ismerkedik, de nem veri nagy dobra.

Sokszor voltam az alibije.


A párom ezért haragszik. Régebben ő is falazott a haverjainak, akik utána otthagyták a sz.rban.


2012. máj. 2. 13:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Az én párom nem haragudott, viszont a barátnőm férje annál inkább. Amikor megtudta, hogy a felesége félre lép és én cinkosa voltam, egy életre elszakította tőlem. A férjem is igazságtalannak tartja ezt a lépést, mert a barátnőm férje is félre lépett anno és még el is dicsekedte a férjemnek. Persze el bírom képzelni, hogy lehet, hogy azért szakították meg velünk a kapcsolatot, mert a férj attól félt, hogy ezek után az ő dolgai is kiderülnek.
2012. máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Ha a párom emiatt nem bízna meg bennem, akkor az egész kapcsolatunk hazugságon alapulna, nem?


Ahhoz semmi közöm, hogy a barátnőm miért akarja titokban tartani. Néha megkér, hogy X időtől Y időig ha a férje kérdezi, vele voltam.

2012. máj. 2. 14:18
 23/26 A kérdező kommentje:

Nem akarom itt befeketíteni a férjet senki előtt. De megvan róla a véleményem. :)

Abszolút nem sajnálom.

2012. máj. 2. 14:20
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, haragudna-e, de nem is lennék rá kíváncsi, ezért nem avatnám őt be a dologba. Ha te elmész plázázni a barátnőddel falazásképp, akkor ezt a párod is úgy tudja, hogy te elmentél plázázni. Miért kell neki elmondani, hogy "édes, megyek a plázába, de csak azért, hogy a Juci tudjon egyet kufircolni gyorsan"? Plázába mész, ennyi. A barátnőd meg azt csinál amit akar. A férjednek meg nem kell ezen rágódni, hogy te most kinek falazol meg kinek nem. Elég a saját lelkiismereteddel elszámolni.
2012. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Nem is a plázás szitura gondoltam. Hanem hogy pl. ne keressem a barátnőmet bizonyos időben otthon, mert akkor épp velem van.
2012. máj. 2. 14:39
 26/26 anonim ***** válasza:
De erről sem kell tudnia a párodnak. Elég, ha neked eszedbe jut, és lerendezed magadban, hogy ja, most nem szabad hívni, majd 2 óra múlva. És kész. Mész és csinálod tovább a dolgod.
2012. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!