Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinik, első csók?

Figyelt kérdés
írjátok le milyen volt,hol történt, hogy éreztétek magatokat stb. :)
2012. máj. 2. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapja ismertük már egymást, én moziba mentem pár haverral. Ő is megjelent (előtte 10 perccel döntöttel el, hogy akkor lesz, ami lesz), én pedig olyan zavarba voltam, mint még soha életemben. Beültünk a filmre, azonnal megfogta a kezem, eleinte csak puszikat adott, végül megcsókolt. Kézen fogva sétáltunk haza. Hihetetlenül boldog voltam, bár talán kicsit bénáztam, viszont nagyon büszke volt rá, hogy ő lett nekem az első. 14 hónapja vagyunk együtt, akkor 16 múltam, lassan 18 leszek.
2012. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

13 évesen, barátnőmmel, gyakorlásképp

17/L

2012. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem furcsa volt mert közvetlen előtte lesz.pott a csaj. 19/F
2012. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Diavolino44 ***** válasza:
17 evesen, Vajdahunyad var. Budapest Parade utan a tuzijatek nezese kozben. Foggkocogtatas.. fogalmunk se volt hogyan kell csinalni. Elotte 3-4 ora idegeskedes hogy ugyis elfogom b@szni. Utana foldontuli boldogsag erzese!
2012. máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14 évesen,buszmegállóban,búcsúzáskor:)mindkettőnknek ez volt az első:)kicsit romantikusabbnak képzeltem el a helyzetet de jó volt így is:)fél évig voltunk együtt. 15/L
2012. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem volt még. 16L
2012. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nekem se :/

16/F

2012. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Asszem h még én is egy tini vagyok, vagy már nem? :D


Nekem az elsö rám lett eröltetve, metróban, totál nyálas volt, nyelves mint valami hal, fogkoccantás, minden sz*r volt. 2hétig voltunk együtt xDD


De most van már 3hónapja egy rendes kapcsolatom, itt április közepén történt az elsö csók, rögtön nyelves, érdekes volt, de tiszta zsir *-* Ö irtó boldog volt azután,hisz nagyon várt már arra hogy megtörténjen, utána csillogtak a szemei, meg fülig ért a szája ;D

Nah de én is igy nézhettem ki :D


18/L

2012. máj. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: A buszban történt, azóta is az a busz a kedvenc buszunk, sokszor utazgatunk vele csak ugy céltalanul, az emlékek miatt :D
2012. máj. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

15 évesen történt.

Most történt Február 29.-én, mikor sétáltunk egy városba. Az titok melyikbe :)


1 hónapig tartott a kapcsolat, dobott, mert nem voltam tapasztalt.


15/f lassan 1 hét és 16 ;)

2012. máj. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!