Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy vészelitek át az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vészelitek át az egyedüllétet? Tippeket kérhetnék?

Figyelt kérdés

Pontosan 7 hónapja vagyok egyedül, azóta csak futó kalandjaim voltak. Mikor vége lett a legutóbbi kapcsolatomnak, élveztem a szabadságot és sok olyat dolgot csináltam folyamatosan jól éreztem magam! Azóta volt pár futó kalandom, de azok igazából olyan lányok voltak akikkel többet nem is lehetett volna meg én nem is akartam! Most úgy hozta az élet, hogy egyedül vagyok és a legtöbb barátom kapcsolatban van (már akik számítanak) így teljesen magamra maradtam.... Igazából készen állnék egy újabb kapcsolatra, de már nem tudom, hogy kezdjek neki vagy hogy ismerkedjek...Nem tudok sehova se menni mert nincs kivel és már régóta itthon ülök egyedül...Ilyen esetben mit lehet tenni, hogy túléljem az egyedüllétet ameddig nem találok egy normális kapcsolatot?


A legutóbbi kapcsolatom 3 évig tartott, ez hosszú idő... nem igazán buliztam ez alatt se és amikor vége lett teljesen megvoltam lepődve, hogy mennyit változott minden (szórakozóhelyek stb..) Mintha ez idő alatt téli álmot aludtam volna teljesen kicserélődtek az emberek és a divat is más lett... az utóbbi 7 hónapban kb 3 szor buliztam de úgy éreztem mintha egy régi autó lennék egy új autókkal teli garázsban. Így nem is nagyon ment az ismerkedés... A futó kalandok pedig régi ismerősökből alakultak ki, de velük ki is merítettem azokat a lányokat akik tetszenek a régi ismerőseim közül.

20/F


2012. máj. 2. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapig voltam egyedül, de nekem felüdülés volt. Sokat csináltunk a barátnőmmel csajos napokat, eljártunk bulizni, de hát ott inkább a 16-18 évesek voltak én meg csak 26 vagyok így elkezdtem én is aggódni, hogy már vágynék egy kapcsolatra nem pedig futó kalandra. Aztán aztán az egyik iwiw alkalmazás, pont egy olyan srácot dobott ki aki ismerősnek tűnt... Rájöttem honnan ismerős, leinformáltam van-e barátnője és írtam neki :) Azóta 3 éve együtt....
2012. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Örömmel hallom! DE nekem a netes csajozás egyáltalán nem megy! :D Régi módi vagyok... valahogy neten tényleg nem bírok a lányokkal! :/
2012. máj. 2. 16:38
 3/3 ASOT ***** válasza:

háát lássuk csak...lassan 3 hónapja vagyok szingli, szerencsére itt a jó idő, a barátokkal kollégákkal vannak így kinti sütések partyk főzések ilyenek, és hát mint látod itt vagyok, napisz@ron láttam már párszor posztolva innen kérdéseket, aztán megkérdeztem h ezeket honnan szedik....azt idekeveredtem.


és hát persze nem minden nap van valami buliféle...kertezgetek, dolgozgatok próbálom eltölteni az időt, és heti 2x járok vásárolni 2 különböző nagy supermarketbe mert ott sok a lány! és egyszerűbb mint máshol :)

2012. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!