Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek milyen az ideális grafikus kinézetre? Mire izgulnátok fel?

Figyelt kérdés

Kinézetre értem, arc, testalkat, ruházat, bőr, szakáll stb. (de felőlem jöhetnek belső tulajdonságok is)

Persze a grafikus az férfi, ebben az esetben.



2012. máj. 2. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem tök mindegy hogy egy pasas grafikus e vagy sem. A lényeg hogy legyen ami megfog benne, ápolt és igényes legyen. Mert aki ápolt és igényes az olyan csúnya nem lehet. Na meg az is fontos hogy értelmes és okos legyen, ne üljön egész nap a gép előtt, és legyen valami stílusa, tudjon úgy öltözködni, hogy a ruhadarabok passzoljanak egymáshoz.
2012. máj. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2.: (nem kötekedésképpen) de hát ha grafikus, akkor egy sokoldalúan művelt emberről van szó, és általában akik művészetekkel foglalkoznak -persze vannak kivételek jó páran- van valamennyi ízlésük. De még egyszer mondom nem kötekedni akartam.
2012. máj. 2. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem eddigi grafikus haverjaim:


1. tépett hajú, borostás, tipikus jókisfiús arc hozzá, viszont belsőleg egy nagyképű, félművelt arcoskodó srác, inkább a dumájával adta el magát, mint a hozzáértésével-na őt soha


2. göndör, szakállas, bicajos hipszter kinézetű, nagydumás ő is, túl laza- nem, nem, ő sem


3. néha rövid, néha dúsabb hajú, nagy szemű, borostás rettentő morbid és idióta humorú, amit imádok, erősebb, macisabb testalkatú fiú (férfi), ruházata átlagos-őt emberileg is nagyon kedvelem, jó barátok vagyunk, ha nem lenne párom, vele el tudnék képzelni egy kapcsolatot. Ha nem füvezne annyit. :I

2012. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!