Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne nyitni kifelé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne nyitni kifelé?

Figyelt kérdés

22 éves koromra jutottam el oda, hogy időszerű lenne egy barátot találni. Úgy alakult idáig, hogy nem volt párkapcsolatom, bár lehetett volna, de meggondolta az illető magát és ez tüskét hagyott bennem. A kérdés az az, hogy egy egyetemista lány hol ismerkedhet és mit tehet annak érdekében, hogy nyisson a világra. Járok könyvtárba, sportolok, a buli viszont nem az én terepem. Hébe-hóba elmegyek, de csak a zene kedvéért.

Köszönöm a válaszokat.


2012. máj. 2. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, egyetemen nem túl nehéz ismerkedni =) A legtöbb egyetemen már van HÖK, ha érdeklődsz munka iránt, plakátolás, rendezvényben segédkezés, elég hamar "beépülhetsz". Ha ott vagy különböző eseményeken, rendezvényeken, akkor talán sikerül megnyílnod.

Anno én sportrendezvényeken voltam szervező, illetve különböző játékokat vezettem, plusz pár tudományos rendezvényen is vezettem infópultot... Pedig nekem csak pénz kellett, mégis több száz emberrel elegyedtem beszélgetésbe ennek köszönhetően, sőt, mostani barátomat is így ismertem meg =)

Sok sikert!

2012. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!