Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Felszedtem egy csajt -tellón-, s másra gondoltam!!! Nem tudtam h ő az!! Egyáltalán nem tetszik!!

hogyan mondjam meg neki???



2012. ápr. 10. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen a k.rva virtuális ismerkedés. Bazi nagy hátrányai tudnak lenni. Mond meg neki, hogy szimpi vagy meg minden, de ne hari, én azt hittem, valaki más vagy, őiránta viszont odavagyok, igy ennyi volt. Bocs a tévedésért. Mást....
2012. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak az a baj, h 2 napja megy z, s nagyon beleélte magát...:-l
2012. ápr. 10. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Hmmmmm....hát akkor is ha neked nem jön be......azonkivül mi van az igazi virtuális csajjal????
2012. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Muszáj megmondani neki, mert később sokkal nehezebb lesz neki is meg neked is. Tudom, hogy félsz, hogy hogy reagál, de így lesz neki a legjobb, mert nem egy olyan srác mellett van aki nem akar tőle semmit.
2012. ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!