Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknál ez általános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál ez általános dolog? Azt mondja hogy nem szeretne tőlem többet barátságnál de eközben meg adja a jeleket. Mi a francot csináljak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 10:11
1 2
 11/18 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak félreértelmezed a jeleit?
2012. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
direkt figyeltem,megjegyeztem miket csinált ,majd a neten nem is egy helyen el olvastam egy csomó cikket ugyhogy nem hiszem meg igy visszagondolva én úgy látom hogy lerítt róla.(bár tévedhetek is de nem hiszem hogy most ez lenne a helyzet)
2012. máj. 3. 14:11
 13/18 anonim ***** válasza:

11:42


Akkor ne jelelgess hanem teperd le.

2012. máj. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem ezt a típust, kerüld mint a leprát! Van olyan amelyik még le is fekszik veled 1x hogy utána még fél évig udvarolj neki.......... ezeknek a nőknek az önbizalmuk valójában 0 (nulla) de az udvarlás az mindennél jobban kell nekik. Csak szopni fogsz vele ha nem hagyod ott !!!!!!!!!
2012. máj. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ha aztmondja nem akar barátságnál többet,hidd el tényleg nem akar csak játszani veled.
2012. máj. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Milyen jeleket? amúgy ha azt mondta, nem akar többet barátságnál, akkor tartsd magad ehhez.

Gondolom még elég fiatalok vagytok, lehet Ő sem igazán van tisztában vele, hogy jeleket küldene, lehet csak szimplán kedvel (barátként) csak még nem tanulta meg, hogy odafigyeljen ezekre a "jelekre". Ha zavar, beszélj vele erről.

2012. máj. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ha valaki 24évesen még fiatal és nem tudja h jeleket küld akkor igazad van
2012. máj. 9. 00:59
 18/18 anonim ***** válasza:
Huh, 17-18-ra gondoltam...24 évesen tényleg illene tudnia. Bár lehet érzelmi intelligenciája nem a korának megfelelő. szerintem beszélj vele, legalább kap visszajelzést a tetteiről.
2012. máj. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!