Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találhatnék a tesómnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék a tesómnak társat/férjet?

Figyelt kérdés
Nem akar a netre regisztrálni társkereső, be mert azt mondja ő nem ronda meg nem olyan mint isti ez egy gáz ismerősünk.
2012. máj. 3. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem okosabb lenne, ha rábíznád a társkeresést.
2012. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne szóljál bele...
2012. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Folyton azon si hogy nincs pasija és másoknak milyen jó. Anyam is mondta hogy hozzam össze valakivel. Férjhez akarna menni de nem talal maganak. Nem én akarok beleavatkozni.ezt hallom folyton férj kéne meg gyerek. De nem talál magának.hiába tanácsolom neki a társkeresőt lehurrog hogy ő nem ronda meg nyomi ott meg azok vannak szerinte.anyam is mondta hogy keressen a neten tarsat ha nem talal élőben.
2012. máj. 3. 11:18
 4/12 anonim ***** válasza:
Férj meg gyerek?? Ez így rögtön? Azért idő kell ehhez. Azért, nem lehet ezt úgy csinálni, hogy elmegyek valakivel randizni és akkor közlöm vele, hogy holnap vegyen el, meg gyorsan hozzunk össze egy gyereket. Menekül az a pasi a helyszínről.
2012. máj. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább legozzál, tesód meg majd megoldja.
2012. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj hogy nincs senkije... Így legalább
2012. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szerintem örülj hogy nincs senkije... ÍGY LEGALÁBB NEM TESZI TÖNKRE EGY PASI ÉLETÉT!



másik dolog



NE SZÓLJ BELE MÁS ÉLETÉBE!

2012. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez nem beleszólas pasi kell neki ő mondja és sír hogy milyen jó nekem mert férjnél vagyok és gyerekeim vannak. Sajnálom szegényt.30 éves már
2012. máj. 3. 11:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Az miért baj, ha a saját testvérével törődik valaki?
2012. máj. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A törődés és a másik életébe való beleszólás között van különbség. Ha a tesója ekkora gyökér, hogy saját magának nem talál senkit, akkor ha ő talál neki valakit, azzal tud majd valamit kezdeni? Valszeg nem, értelmetlen az egész.

Forever Alone...

2012. máj. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!