Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen unalmas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen unalmas?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim közül szinte mindenki bulizgat, pasizik, csajozik, szóval van életük. Csak nekem nincs. Nálatok hogy van ez az arány? van ilyen ember még rajtam kívül akinek nincs élete? 23/F
2012. máj. 3. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
van. nem kötelező bulizni járni de az már gáz ha sehova sem mész soha , csajozni lehet akár neten és utána személyesen
2012. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miert nem mész az ismeröseiddel?
2012. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én is ilyen vagyok, de ez nem "unalmasság". Egyszerűen csak más jelent számomra kikapcsolódást mint a többieknek.
2012. máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, azzal a különbséggel, hogy vannak nagyon jó barátaim (akik szintén nem járnak bulizni). Velük nagyon jókat tudok beszélgetni, néha egy-egy helyre közösen elmegyünk. Nekik vannak barátnőik (az egyiknek távkapcsolatban), nekem nincs, de erről szerintem én tehetek leginkább.
2012. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindig azon gondolkodom miért pont én lettem ilyen. teljesen kilógok a sorból. Mindenki élvezi az életet, csak én nem.
2012. máj. 3. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretsz bulizni,szépen fogod a tappancsaidat,kimész a levegőre,a természetbe,városnézésre,vagy bárhova,és szórakoztatod magad egyedül.Vagy felszállsz egy vonatra,és a végállomásig rajta ülsz,ahol letesz,körbenézel:)
2012. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenki ugyanolyan. Az lenne az igazi unalom.
2012. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!