Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem. Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem. Mit csináljak? Barátság se gondd!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bevallom 14 É vagyok,.Fiú,3 éve tetszik egy lány :/ ,.Ez egy nem nagyképű szöveg de azért leírom volt már lány szerelmes belém ,Volt mikor pontozás volt ,hogy ki a legszebb lány/fiú 1-2 lettem mindig,.Szóval nem vagyok csúnya szerintem ,de szép se...Van egy lány aki nagyon tetszik eléggé 10/10 es:D

Soha nem beszéltünk EDDIG!

Pár napja rámírt egy közösségi hálón (nem pont FB-re gondolok) és nagyon jól elbeszélgettünk ,.suliba nagyot köszönt rám :D meg is lepödtem,.Tudom ,hogy ez nála nem a "tetszés" jele mert több fiú barátja is van aki közömbös nála ,.Én nem szeretnék mindneképpen járni vele ,,.nem vagyok belé halálossan szerelmes de egy barátságnak örülnék ha kialakulni ,.Egy idősek vagyunk Pár hónappal idősebb !


Mit tegyek ?Mi a tippetek ,hogy megmaradjon ez-a közelség ami az utóbbi napokban kialakult,. ÉS AMI A LEGFONTOSABB :Nem szeretnék "nagyon" nyomulni ,.Mert nemszeretném ,hogy kitudodna ,hogy nekem tetszik ,hogy miért az legyen magán ügy :)


HELP me please !

Köszönöm a válaszokat ,.


4 hónap mulva leszek 15 :D


2012. máj. 3. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

ez a kérdés annyira leégette az agyamat, hogy nem tudok rá semmi okosat se írni.


"Én nem szeretnék mindneképpen járni vele" akkor mi a kérdésed??


első és legfontosabb szabály, hogy lányokkal nem barátkozunk.

2012. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én már annak örülnák ha "barátok volnánk" ennyit akartam ezzel írni..
2012. máj. 3. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:

ha köszön neked, és szoktatok beszélgetni, akkor szerintem tulajdonképpen már barátok vagytok, nem?

az a baj, hogy nőből van, és mint lány, biztosan pletykás... bármi komolyabbat csinálsz, a barátnői tudni fogják, erre mérget vehetsz! egyébként simán elhívhatod valahova, pl pizzázni, fagyizni, olyan helyre, ahol tudtok beszélgetni, ha akarod, előre tisztázhatod, hogy nem randi lesz, csak szeretnéd megismerni. ezután még mindig eldöntheted, hogy csak barátként szeretnéd-e, vagy esetleg elhívod egy tényleges randira, de szerintem először az a legjobb, ha megismerkedtek egymással ;)

2012. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Előzőnek:Köszönöm a válaszod :)


Hát igazából barátok nem vagyunk mert 4-5 napja beszélgetünk csak az előtt semmi egyszer megaakrtam venni a telefonom ennyi :DD Meg mindig együtt megyünk születésnapi bulikba mert azonosak a barátaink:D

2012. máj. 3. 19:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Léccives még írjatok!
2012. máj. 3. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!