Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a szerelem? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szerelem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Felnézek rá, mint emberre. Bírom, hogy olyan nyitott és közvetlen az emberekkel. Alig várom, hogy találkozhassunk, hogy elmeséljem mi történt velem.

Felderülök, ha meglátom.

Mostanában már zavarban vagyok a jelenlétében. Egyszer el is pirultam (pedig nem jellemző rám annyira)

Folyamatosan lesegetem facebookon. Megnézem ki az, akivel új ismeretséget kötött. Zavar, ha mással beszélget. Akkor inkább csak csöndben vagyok.


Vagy csak szimplán kedvelem ezt az illetőt?

Tudni kell rólam, hogy elég kemény időszak mögött állok, be voltam "gubózva", depresszió stb előjöttek nálam rendesen.

Elég antiszociális voltam..és lehet csak szimplán jól esik, hogy valaki kicsit nyit felém?


Direkt nem írtam kort, hasonlókat, általánosságban kíváncsi lennék ezek alapján a véleményekre:)



2012. ápr. 10. 23:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Még az is lehet belőle
2012. ápr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez vagy szerelem, vagy jó úton haladsz felé :)
2012. ápr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

hát lehet jó úton haladok, de ez csak az én részemről van így..

másik fél érzésiről semmit se tudok kivenni :S

és ezért sem szeretnék belezúgni senkibe

2012. ápr. 10. 23:39
 4/15 anonim ***** válasza:
az nem úgy megy, hogy eldöntöd szeretnél-e vagy sem, egyszer csak megtörténik :)
2012. ápr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ugye lány vagy?

Abból gondolom,h felnézel rá.


Igen,ez bizony szerelem,mégpedig nem is akármilyen,ez az amolyan igaz szerelem,mármint az jó ha így kezdődik,vagyis hát szép.:)

Igen,jól esik neked,h valaki nyit feléd,kezdetben kedvelted az illetőd,és most ez kezd átalakulni szerelemmé,szépen szelíden. Ez a legszebb ha így kezdődik.

A kérdés,h vajon ő is így érez e irántad?


Ha részéről is hasonló érzéseket tapasztalsz akkor jelezz neki nyugodtan,érezze ő is h fontos neked,és jöjjetek össze.


Egyébként ő tudja,h nehéz időszakon mentél keresztül? Mennyire avattad be? Hol tart a kapcsolatotok? Mennyire ismeritek egymást?


Sok függ ezektől is.


De a kérdésedre a válasz egyértelmű. Te bizony fülig szerelmes vagy belé!;)))

2012. ápr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Mi ez ha nem szerelem? :)
2012. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

egy kis "csavar" a dologban: az illető lány

(és én is:D)

de nem vagyok leszbi és nem is tervezem hogy az legyek..csak ezzel a személlyel ilyen érzések vannak bennem, ami nagyon megijeszt ám..

(lehet csak azért alakult ki, vagy köze van ahhoz hogy egy iszonyat naaagy szerelmi csalódásom volt tavaly..és azóta konkrétan szinta utálom, és nem bízok a fiúkban?)

2012. máj. 24. 23:26
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha felmerül a kérdés, akkor nem szerelem. Ha szerelmes vagy, akkor azt tudod.

Ez csak egy erősebb baráti vonzalom.


24/N

2012. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ha eltudod képzelni,hogy megdugod stb,akkor lehetséges,hogy szerelmes vagy belé,de lehet csak egy fellángolás. míg az ember nem volt szerelmes,addig ezt a kettőt hajlamos összekeverni. azért kíváncsi lennék arra,hogy hány éves vagy.
2012. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ok, köszi, hogy írtatok

te mit tippelsz, hány éves vagyok?:)

2012. máj. 28. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!