Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy van szerelem első látásra? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval volt egy pali. Nem volt köztünk semmi,csak szemezések,köszönegtés... stb. Lehet,hogy hülyén hangzik,de egyből szerelmes lettem. Kb 3 hónapja elköltözött Írországba. Próbáltam továbblépni, volt olyan,hogy egy randit előtte pár órával mondtam le,mert rájöttem,hogy engem nem érdekel más,csakis Ő. Lett volna már több lehetőségem is,hogy összejöjjek valakivel,de nem tudom magam becsapni. Én még mindig szeretem ŐT. Mit csináljak? :(
2012. máj. 4. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Első látásra ha nem is szerelem de erős vonzódás lehet.


Első látásra felfigyeltem egy lányra tavaly. Rögtön tudtam hogy számomra ő más mint a többi. Ma már ismerem is egy kicsit és teljesen oda vagyok érte. Sajnos ez egyoldalú

2012. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: én nem hiszek benne.

Szerintem nem őt szereted, hanem szerettél volna nagyon szerelmes lenni (talán nem is tudatosan), és rá vetítetted ki. Most, hogy nem tudod őt jobban megismerni, rögzült ez a kép. Mindenképpen túl kellene lépjél ezen. :)

2012. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én abban hiszek,hogy van egyoldalú szerelem első látásra.
2012. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!