Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mér van? Mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mér van? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Néha azt szeretném hogy pucim legyen meg iylenek

szeretek női ruhákat is felvenni

fiu vagyok (bi


2012. máj. 4. 17:44
 1/3 A kérdező kommentje:
ha valaki tud "hoszab" távon is segiteni az irjon vipet lécci
2012. máj. 4. 17:44
 2/3 anonim ***** válasza:
vip
2012. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ma már olyan szinten át tudják alakítani a fiút lánnyá, hogy meg se lehetne róla mondani, hogy fiú volt. Ha jobban belegondolsz: egész nap női ruhában lehetnél, azt is megoldhatják, hogy puncid legyen (vagy lehetsz "shemale" is akár...), ráadásul nőies hangod lenne, és nőiesebb dolgokat is kipróbálhatnál. Az már más kérdés, hogy a környezeted nem nagyon tolerálná.


Egyébként én is fantáziáltam arról, hogy milyen érzés lehet lánynak lenni (a szülést azonban semmiképp nem próbálnám ki). Szerintem sokan beleképzelték már magukat a helyzetbe. Bevallom őszintén, rajtam is járt már női ruha (kicsivel több, mint egy éve), és nagyon felizgatott, ahogy hozzámért, kellemes tapintása van (egyszer azt is kipróbálnám, hogy milyen egy női hálóingben aludni). Azonban ebből kezdek kiszokni, inkább megmaradok a férfias dolgoknál.

2012. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!