Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok volt ilyen már veletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt ilyen már veletek?

Figyelt kérdés
Volt olyan, hogy egy bizonyos típusú fiú nem jött be nektek (mondjuk például a fekete göndör hajú, barna szemű), soha rá se néztetek az ilyenre, annyira nem tetszett, aztán egyszer csak fülig beleestetek egy olyanba, aki pont így nézett ki? És ti sem értettétek, hogy történhetett ez meg.

2012. máj. 4. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán mert a haj és a szem nem ér sokat ha szép az arca?
2012. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
abban a pár évben, amit eddig megéltem, mindig utáltam a gondör hajat, nem is kicsit. se lányon, se fiún nem bírtam elviselni. erre fülig beleestem a srácba, akinek ha nem elég hosszú ahhoz a haja, hogy a súlya kihúzza, akkor göndör a haja. ráadásul már több mint egy éve odáig vagyok érte, de ő még csak facebookon se jelöl vissza (nem vagyok face-kocka, ne így értsétek). szóval igen, velem volt ilyen.
2012. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát egyszer volt már de a kisugárzása miatt fogott meg!:)

14/L

2012. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
velem is volt..
2012. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!