Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy valószínűséggel holnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy valószínűséggel holnap találkozni fogok azzal a fiúval, akinek általánosban bevallottam, hogy szeretem. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves, gimis lány vagyok.

A fenti sztori egy kicsit kifejtve:

Általános iskolában az egyik osztálytársamba voltam belezúgva. Nyolcadik év végére én hülye elmondtam neki, hogy egész idő alatt szerelmes voltam belé! Visszautasított, és tette a jókisfiút, hogy senkinek sem mondja majd el... persze. Mindenkinek elkürtölte, mindenkinél megalázott, láttam a szemében a gúnyt, és éreztem, hogy belém lát. Nagyon megutáltam, egy egoista, engem cukkoló fiú vált belőle.


Holnap lesz a ballagás a giminkben. Az egyik ismerőse ballag, szóval biztosan ott lesz, már ma is láttam őt a kapuban!

Az a baj, hogy én énekkaros vagyok, és egész ballagás alatt a színpadon leszünk a karral. Szóval biztos, hogy ki fog engem szúrni.


Nem akarok vele találkozni, nem akarom őt látni, nem akarom látni a tekintetében a kárörvendést.


Mit tegyek, ha mégis találkozunk majd? Hogyan viselkedjek úgy amblokk? Lekicsinyítően vagy kedvesen? Miért izgulok ennyire? Már tényleg nem szeretem... vagyis szeretem, a régi énjét! Nem a mostanit. De ha kiszúr engem majd messziről a folyosón, biztos, hogy elkezd majd valami lánnyal flörtölni előttem.


Segítség! :S

14/L

köszönöm!


2012. máj. 4. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj aludni, mert holnap fáradt leszel ha nem.
2012. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 GenXstaR ***** válasza:
ne nézz annyi szappanoperát. Valószínűleg semmi nem fog történni, ezt csak te liheged túl. Látszik hogy milyen fiatal vagy még.
2012. máj. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nézek szappanoperát. Csak nagyon rossz ez az érzés. Most magamra sem ismerek, mert nem így szoktam viselkedni, általában én vagyok az, aki minden fiú társaságában nyugodt. De áá....
2012. máj. 4. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!