Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már tényleg nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már tényleg nem tudom mit tehetnék! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

van 2 srác... nem tudom mit tegyek velük...

1.: elutasított és napok után rámírt MSN-en, h már nem is írok neki... erre most ráírtam, írom neki, h ő is írhat ám, ne csak mindig én, (mert eddig mindig én írtam) erre ő: aha, ok... nahát én olyan dühös lettem, belőlem ne csináljon hülyét, nem is írtam semmit! most lépett ki, persze el se köszönt... úgy vagyok vele, h lesz*rom, de mégis zavar, mert addig olyan jól elvoltunk, amíg el nem mondtam neki, h tetszik. szerintetek mit kezdjek vele?


2.: tetszik még 1 srác, suliban úgy vettem észre, h néz meg haverjai is... de én már nem is merek hinni semmilyen testbeszédbe, mert mindig pórul járok :( szeretnék vele megismerkedni... élőben nem menne, mert vége a suliban, marad a net. de az előző sráccal is így kezdtem és már előre félek. :S valamint a profilján nem is semmit még magáról sem, elérhetőségeknél is csak: minek az neked? stb.... de képeknél van fenn róla 1 kiskori kép kicsi én címmel, így viszont aranyosnak tűnik... suliban meg alig járt ki folyosóra, inkább zenét hallgatott, szal nem olyan "suli legmenőbb csávója". pedig ad magára, sztem jól néz ki. nincs barátnője, mióta tetszik nekem nem is volt, nem tudom mennyire lehet bulizós és h mennyire csajozós... suliban semmi hangját nem hallottam, semmi feltűnősködés, szal remélem inkább visszahúzódóbb... mi a véleményetek? felvegyem vele a kapcsolatot? írjak neki levelet, h adja meg az MSN-jét?


bocsi, h hosszú lett, de köszi előre is, sok választ szeretnék, már nem tudom mit tegyek :(


2009. jún. 23. 23:51
 1/4 A kérdező kommentje:
* mármint az aha, ok-ra nem írtam már semmit...
2009. jún. 23. 23:52
 2/4 A kérdező kommentje:
és nem haverjai, hanem 1 haverja, akivel a legtöbbet van és sulinak van vége... bocsi :S és a profilján nem íR semmit magáról... :S :S
2009. jún. 23. 23:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz névnapja-szülinapja mostanában? Felköszönthetnéd.. Vagy neked valami ilyesmi? Csinálhatnál partit, ahova elhívhatod őt is.

ha egyik alternatíva sem stimmel, akkor írj neki bátran.. Max visszautasít, de abba sem fogsz belehalni.. Biztosan megadja, az neki sem kerül semmibe :)

csak bátran!

2009. jún. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

hát...

velem is volt ien... h egy csáóv buliba tökre nézett... amikor másodszorra taliztunk akkor már smároltunk meg egészeste beszélgettünk.. ö ien nagyon jo pasi ... megnéztem vipen neki is ienek voltak kint:S és akkor a látogatoi között voltam.. ö kezdett veleem kapcsolatot teremteni :)

én tökre azt hittem h majd elfelejt... és a mai napig beszélünk :) szal csak adj valami életjelet magadról :) valami közös ismi vip ahol látja h megnézted és ha érdekled akkor lépni fog :)

2009. jún. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!