Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Van erre egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Van erre egyáltalán megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki 19éves, és van egy kisfia,és közölte a srác , hogy járni akar velem, mert tetszek neki meg minden. Na most ő is tetszik nekem, de igy megakadtam az elején, hogy gyereke van, és félek egy kicsit ettől hogy hogy és mint lenne a dolog.
2011. júl. 21. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nos akkor vagy elfogadod úgy, vagy csak kalandnak fogod fel, dugtok néhányszor stb. és ott hagyod. Azt semmiképp nem javaslom h tartós kapcsolatot alakíts ki vele. Nem kell még neked az a gyerek.
2011. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azért ku.va nem vagyok hogy csak kihasználjam:|
2011. júl. 21. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod, hogy meg tudod szeretni a srácot és elvagy a gyerekekkel, akkor menj bele szerintem :) Az ilyen fiúk kevésbé valószínű, hogy megcsalnának, és ha mégsem illetek össze, hát az majd kiderül.

Viszont, ha nem vagy gyerekpárti, akkor mondd meg Neki, hogy sajnos nem tudod kezelni ezt a helyzetet, nem tudsz jól kijönni a gyerekekkel és ennyi :)

2011. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!