Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belémesett egy 19 éves srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belémesett egy 19 éves srác és az a bibi, hogy én 28 leszek. Hogy kéne kezelnem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja összebarátkoztam egy 20 éves sráccal és néhány napja elmondta nekem, hogy szerelmes belém és velem akar lenni. Hirtelen köpni-nyelni nem tudtam, mert az érzékeltem, hogy udvarolgat, de azt gondoltam, hogy csak simán kanos a kissrác. Ezt akkor úgy próbáltam helyén kezelni, hogy direkt nem biztattam, nem flörtöltem..stb. teljesen baráti alapon álltam hozzá. A probléma ott kezdődött, mikor szerelmet vallott, azóta össze vagyok zavarodva, mert azt hiszem, ő sem teljesen közömbös nekem. Nem tudom, mit csináljak, én nem látok ebben a kölyökben perspektívát, de ugyanakkor vonzódom hozzá sajnos, ám semmi esetre nem akarom kikészíteni érzelmileg, sem lebegtetni. Arra gondoltam, hogy egy laza-összebújós kapcsolatszerűséget fenn lehetne tartani, de attól félek, az meg neki lenne szar, mert ha még jobban belémhullik, nagyon fog szenvedni, amikor én elküldöm majd. Ki mit tenne? A korkülönbséggel kapcsolatban pedig az merül fel bennem, hogy etikus-e, hogy egy nő, aki közelebb van a 30-hoz mint a 20-hoz összeálljon egy 20 éves fiúval? Annyira gáznak érzem magam...
2012. máj. 5. 12:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

kérj tőle pénzt használd ki .

most van rozsaszin felhőben ilyenkor simán meg add mindent .

2012. máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Dugjatok azt kész. Legalább 1 srác nem fog itt sírni a 100ból, hogy nincs nő akit megdughat.
2012. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Tényleg belémzúgott a srác. Nem vagyok már mai csirke, pontosan látom, mikor akar egy pasi csak szexet és milyen az, amikor tényleg odakozmált. A srác azóta már szerenádot adott, csokit hozott és amikor azért könyörgött, hogy hadd maradjon egész délután nálam (elküldtem, mert dolgom volt) olyan arcot vágott mint egy 5 éves, akinek elvették a kedvenc kisautóját.
2012. máj. 5. 13:53
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy biztos magadban, akkor hagyd a srácot. Nem kell 20 évesen összetörnöd két jól eltöltött éjszaka után, simán mondd meg nemi hogy nem érzel iránta semmit, ez így lenne korrekt.

17F

2012. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg az lesz, hogy megmondom neki, hogy egy kis laza valamin túl nem vagyok képes neki többet nyújtani, mert nekem mások az elvárásaim már egy kapcsolattól mint neki. Szívesen "elszórakoznék" vele, mert mint írtam, nekem se közömbös, de ez meg nagyon nem lenne etikus, mivel ő szerelmes.
2012. máj. 5. 13:58
 16/18 anonim ***** válasza:

ez nagyon gáz...én is most másztam ki egy ilyenből...csak nálunk el is telt 3év...figyelj. kérlek tedd meg normálisan az első és utolsó lépést is.beszélj vele,mert ez a srác mindent megtenne érted és én MÁR tudom,hogy mi lessz a vége. nem miattad mondom,hanem mindkettőtök élete miatt. köszönöm a srác nevében is! :)


23/F

2012. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mert nálatok mi sült ki a dologból, kedves utolsó?
2012. máj. 5. 17:23
 18/18 anonim ***** válasza:

13:53


Csak 2 választásod van


A, hagyod, majd elküldöd - ekkor összetöröd a lelkét utólag, cserébe lesz tapasztalata


B, elküldöd most - és összetöröd a lelkét.


Ebből jól nem jöhetsz ki.

2012. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!